Як налаштувати wifi на ноутбуці. Як налаштувати бездротову мережу на ноутбуку.

Більшість сучасних мобільних комп'ютерів наділене вбудованим Wi-Fi модулем. Наявність цього пристрою дозволяє підключатися до бездротових мереж. Для здійснення з'єднання з точкою доступу необхідно правильно налаштувати модуль Wi-Fi.
Інструкція
1
Встановіть драйвери для Wi-Fi адаптера вашого мобільного комп'ютера. Перейдіть на офіційний сайт розробників ноутбука. Відкрийте вкладку «Центр завантажень» або «Драйвери». Введіть назву моделі мобільного комп'ютера і скачайте запропоновані утиліти.
2
Встановіть програму-драйвер і перезавантажте ноутбук. Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом» або «Мережеві підключення». Перейдіть до списку мережевих з'єднань. Клікніть правою кнопкою по значку бездротової мережі і виберіть пункт «Включити».
3
Відкрийте меню «Управління бездротовими адаптерами». Перейдіть до пункту «Додати», натиснувши відповідну клавішу. Після відкриття нового меню клікніть по пункту «Створити профіль мережі вручну».
4
Заповніть запропоновану таблицю. Введіть ім'я мережі і вкажіть пароль. Ці дані повинні в точності відповідати параметром тієї точки доступу, до якої ви хочете підключити ноутбук. Виберіть тип безпеки (WEP, WPA) і вкажіть тип шифрування (AES, TKIP).
5
Натисніть кнопку «Далі» і встановіть галочки поруч з пунктами «Підключитися, навіть якщо не ведеться мовлення SSID» і «Автоматично встановити підключення». Збережіть параметри з'єднання і закрийте меню налаштувань.
6
Відкрийте список мережевих з'єднань. Клікніть правою кнопкою миші по іконці бездротового адаптера та виберіть пункт «Підключити». Виберіть потрібну бездротову точку доступу та натисніть кнопку «Підключення».
7
Для створення мережі «комп'ютер-комп'ютер» виберіть відповідний пункт в меню «Додавання мережі». В даному випадку можна взагалі не використовувати шифрування, тому що даний канал увазі з'єднання тільки двох пристроїв.