Як намалювати куб в Photoshop. намалювати кубик фотошопі.

Зовсім нескладно намалювати куб , маючи під рукою звичайні канцелярські приналежності: олівець, лінійку і листок паперу. Але це легко можна зробити і на комп'ютері за допомогою редактора Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і створіть новий документ. Для цього натисніть пункт меню File> New (або клікніть гарячі клавіші Ctrl + N), у вікні задайте необхідні параметри і натисніть ОК.
2
Створіть фон: натисніть пункт меню Layer> New Fill Layer, а далі виберіть один з трьох варіантів на ваш розсуд: Solid Color (колір), Gradient (градієнт) або Pattern (візерунок). На зображенні показаний фон, створений за допомогою візерунка Yellow Lined.
3
Оберіть колір «a6a6a6», активуйте інструмент Rectangle Tool (гаряча клавіша U, перемикання між суміжними елементами - Shift + U), затисніть Shift і створіть квадрат приблизно такого розміру, як показано на картинці.
4
Викличте команду вільної трансформації, натисніть Ctrl + T, правою кнопкою миші по квадрату і виберіть Perspective. Потягнувши вниз прозорий маркер на правій стороні квадрата, зробіть приблизно так, як показано на картинці. Натисніть Enter.
5
Копіюйте цей шар, натиснувши Ctrl + J. Натисніть Ctrl + T, потім клікніть правою кнопкою по новому шару і виберіть Flip Horizontal. Затисніть Shift і перемістіть шар вправо, створивши тим самим праву сторону куб а. Натисніть Enter.
6
За допомогою Rectangle Tool створіть ще один квадрат, такий же і в тому ж місце, як на картинці.
7
Натисніть Ctrl + T, викличте меню вільного трансформування, виберіть Distort і розмістіть кути новоствореного чотирикутника як на картинці.
8
Розфарбуйте куб . Колір правої нижньої сторони - «dadada», а верхній - білий.
9
У списку шарів виділіть разом три шари зі сторонами куб а і натисніть Ctrl + T. Маніпулюючи з трьома сторонами відразу, можна зробити куб більш реалістичним.
Корисна порада
Якщо в процесі роботи у вас виникли помилки, ви можете повернутися на кілька кроків назад, використовуючи вікно History (історія). Його можна викликати, натиснувши пункт головного меню Window> History.