Як розблокувати комунікатор.

Комунікатор являє собою кишеньковий комп'ютер, сполучений з мобільним телефоном. Ці пристрої володіють великим набором функцій і здатні частково замінити настільні ПК.
Вам знадобиться
  • - Файли прошивки;
  • - програма-прошівальщік.
Інструкція
1
Блокування комунікатора може бути пов'язана з різними причинами. Іноді вона викликана системним збоєм програмного забезпечення, а в деяких ситуаціях - невірними діями з боку користувача. У більшості випадків розблокувати комунікатор можна за допомогою функції Hard Reset. Відкрийте інструкцію до комунікатора і з'ясуйте особливості виконання даної процедури.
2
Ці дані ви також можете знайти, відвідавши сайт виробника вашого комунікатора. Зазвичай для застосування заводських параметрів роботи пристрою необхідно затиснути декілька кнопок пальцями і за допомогою стилуса натиснути клавішу Reset. Найчастіше вона втоплена в корпусі комунікатора. Таке розташування клавіші Reset запобігає випадкове її натискання.
3
Виконайте необхідні маніпуляції і дочекайтеся перезавантаження пристрою. Введіть стандартний заводський захисний код. Його значення можна знайти в інструкції або на сайті виробника.
4
Якщо дана процедура не допомогла розблокувати мобільний пристрій, то змініть його програмне забезпечення. Підберіть актуальну версію прошивки. Якщо ви не хочете змінювати параметри пристрою, то використовуйте ту версію ПЗ, яка встановлена в даний момент.
5
Оберіть програму, за допомогою якої ви будете виконувати процедуру зміни програмного забезпечення. Краще використовуйте тільки офіційні утиліти. Пам'ятайте про те, що зміна прошивки може призвести до втрати гарантії на даний пристрій. Існує можливість змінити програмне забезпечення за допомогою офіційних програм, наприклад Nokia Software Updater. Навіть невдала прошивка комунікатора цієї програми прирівнюється до гарантійного випадку.
6
Після прошивки пристрою увімкніть його та введіть заводський захисний код. Перевірте працездатність апарата.
Що робити, якщо ваш КПК заблокований і не піддається ніяким маніпуляціям. Головне - визначити причину блокування, і виходячи вже з цього робити конкретні дії. Які причини блокування існують, і які рішення даної проблеми можуть бути запропоновані? Розберемося.
Інструкція
1
Якщо ваш КПК заблокувався і просить ввести код, то причиною цього, швидше за все, став збій в роботі програмного забезпечення.
2
Якщо ви не можете згадати потрібний код або взагалі не вводили його, то є тільки один спосіб розблокування - віднесіть КПК до фахівців, де вам його перепрошиють. Однак тут є свої мінуси, а саме, ви не зможете зберегти дані на КПК , якщо тільки заздалегідь не скидали копію на комп'ютер. Але є і плюси, якщо ви віднесете пристрій до професіоналів, то прошивку можуть зробити самої останньої версії, де вже враховані і виправлені всі недоліки версій попередніх.
3
Також нові прошивки роблять позитивний вплив і на продуктивність КПК , це забезпечить більш тривалу роботу пристрою за рахунок оптимізації енергоспоживання шляхом мінімізації процесів. Ну і найголовніше - пароль з КПК буде благополучно прибраний.
4
Звичайно, є й більш простий спосіб усунути неполадку - просто ввести необхідний пароль. Його, в принципі, можна пошукати в інструкції, що додається до пристрою. Якщо код, вказаний там, пристрій видає за невірний, зверніться до сервісного центру - там проведуть повну діагностику вашого КПК , після чого стане відомо, які саме заходи необхідно застосувати. Цілком можливо, що потрібно заміна програмного забезпечення.
5
Якщо ж ви зіткнулися з проблемою, коли привезене з іншої країни пристрій відмовляється нормально функціонувати в Росії, то тут все теж може бути непросто. Справа в тому, що багато телефони і КПК на заході працюють лише у прив'язці з конкретним оператором зв'язку, на який він прошитий.
6
Це означає, що вставити свою сім-карту і почати користуватися телефоном у вас не вийде, апарат просто заблокується. В даному випадку зверніться до фахівців, які зможуть зробити відв'язування від оператора, тобто розблокують КПК . А взагалі, при покупці телефонів і КПК на заході заздалегідь з'ясовуйте, прив'язаний чи телефон до конкретного оператора, це позбавить вас від неприємних сюрпризів у майбутньому.