Як зменшити обсяг особи. стрижка під нуль великі щоки.

Сьогодні в усьому світі правильною формою особи вважається овальна, адже до неї підходить практично будь-яка зачіска, аксесуари для волосся і навіть макіяж. Щоб повне обличчя виглядало гармонійним, його потрібно візуально наблизити до овалу, оттенив недоліки.
Вам знадобиться
  • - тональні креми двох відтінків;
  • - рум'яна;
  • - консілери.
Інструкція
1
Визначивши зони, що потребують корекції, почніть з нанесення тональних засобів. Якщо у вас кругле обличчя, то його центральну частину висвітліть за допомогою хайлайтера, приділивши особливу увагу підборіддю, вилицях і надбрівних дуг. Бічні зони вам необхідно приховати, тому тут використовуйте крем на тон темніше. Ретельно розтушуйте кордону нанесення засобів, щоб світла частина особи не виглядала маскою. Рум'яна на вилиці накладайте так, щоб вийшов трикутник, злегка витягнутий до куточків рота. Пам'ятайте, що макіяж повинен виглядати природно, тому не беріть відразу багато текстури, краще поступово додавайте до отримання потрібного результату.
2
Якщо вашою проблемою є пухкі щічки, то темним коректором затонуйте тільки бічні частини нижньої щелепи. Рум'яна в цьому випадку нанесіть у вигляді прямокутника, растушевивая у напрямку до скронь. Таким способом ви врівноважити зони особи і зробите акцент на очах і бровах, які потрібно красиво нафарбувати.
3
Візуально витягнути особу можна також за допомогою зачіски і аксесуарів. Наприклад, круглолицим дівчатам рекомендується прибирати волосся в хвіст або пучок або носити стрижку каре, яка буде закривати зону щік. Досвідчений майстер в салоні допоможе вам підібрати потрібну зачіску, колір волосся і укладку. Сережки вибирайте зігнутої форми або у вигляді підвісок. Намиста і ланцюжки також повинні бути подовженими, а сонячні окуляри - прямокутними або овальної форми.
4
Зменшити обсяг особи можна і за допомогою пластичної операції. Як правило, хірурги використовують ліпосакцію, в процесі якої видаляється жир з зони щік, тому обличчя стає вже.
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати для корекції овалу обличчя тільки одні рум'яна, адже нанесення без тонального кошти, вони швидко зітруться, звівши на нуль всі ваші зусилля. Завжди тримайте в сумочці консілери двох відтінків, щоб поправити макіяж протягом дня.