Як надрукувати лист з двох сторін. Какнапечатать документ з двох сторін аркуша.

Коли текст розташовується з обох сторін листа, йдеться про дво сторін ній друку. Такий спосіб друку має свої відмінності, він вимагає від користувача певних дій та застосування відповідних налаштувань. Параметри друку можуть бути задані при зверненні до принтера, а розміщення тексту на сторінці визначається в текстовому редакторі.
Інструкція
1
Можна виділити два варіанти дво сторін ній друку. Перший спосіб найпростіший. Відкрийте документ у текстовому редакторі, наприклад, в Microsoft Office Word. У меню «Файл» виберіть команду «Друк». Якщо у вас встановлена нова версія програми, натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна і також виберіть пункт «Друк» в контекстному меню.
2
У діалоговому вікні «Друк» встановіть маркер в групі «Принтер» в полі «Дво сторін няя друк» і підтвердіть свої дії. Ознайомтеся з інструкцією, яка з'явиться після підрахунку наявних в документі сторінок. Дочекайтеся, поки будуть роздруковані всі непарні сторінки документа, після цього переверніть листи зворотного сторін ой - будуть роздруковані відсутні парні сторінки.
3
Те ж саме можна зробити і іншим способом: викличте діалогове вікно «Друк», у групі «Включити» за допомогою меню, що випадає встановіть значення «Непарні сторінки» в полі «Надрукувати». Після того, як сторінки будуть роздруковані, розберіть їх таким чином, щоб перша сторінка лежала зверху (далі - третя, п'ята, сьома). Помістіть сторінки в лоток принтера чистою сторін ой вгору і виберіть у полі «Надрукувати» значення «Парні сторінки».
4
Якщо праве і ліве поле в документі не були рівні, при описаних вище способах на непарній сторінці буде більше праве поле, а на парній воно буде менше. Це може бути незручно при брошурування документа. Щоб виправити це, необхідно задати потрібні параметри в самому редакторі.
5
Відкрийте вкладку «Розмітка сторінки» і знайдіть розділ «Параметри сторінки». Натисніть на кнопку у вигляді стрілки, розташовану під мініатюрою «Поля» і виберіть зі списку варіант «Дзеркальне». Документ змінить свій вигляд: на непарних сторінках буде більше ліве поле, а на парних - праве. Після цього документ можна роздрукувати будь-яким з описаних вище способів.
6
Також можна самостійно задати розмір полів і палітурки. Для цього в тому ж розділі натисніть на кнопку «Поля» і виберіть варіант «Настроювані поля». У діалоговому вікні введіть потрібний вам розмір полів і палітурки на вкладці «Поля» в однойменній групі і натисніть на кнопку ОК, щоб налаштування вступили в силу.
Якщо заглибитися в історію, то можна згадати, які труднощі чекали студента при наборі рефератів чи курсових робіт на друкарській машинці. Вони були далеко не у всіх. Той, хто вважав написання робіт від руки важкою працею, обзаводився друкарськими машинками. Але при наборі тексту не можна було помилятися. З появою нових технологій набір тексту залишає тільки позитивні емоції і економить багато часу, а процес роздрукування матеріалу не займає великого часового простору.
Вам знадобиться
  • Принтер, програмне забезпечення Microsoft Word.
Інструкція
1
Цей процес однаковий для всіх текстових редакторів. У більшості програм реалізована можливість друку документа натисненням всього лише однієї кнопкі.Для того, щоб надрукувати документ в Microsoft Word, необхідно відкрити його подвійним натисканням лівою кнопкою миші. Також можна відкрити програму і відкрити файл, натиснувши меню «Файл» - «Відкрити» (поєднання клавіш «Ctrl + O»). Найпростіший спосіб друку - натиснути на кнопку із зображенням принтера. У цьому випадку, друк відбувається в автоматичному режимі, тобто будуть надруковані всі сторінки цього документа.
2
Інший спосіб полягає у виклику вікна друку, на якому знаходяться всі необхідні нам параметри друку. Натисніть «Файл» - «Друк» або комбінацію клавіш «Ctrl + P». З'явиться вікно «Друк». У цьому вікні вас має цікавити 3 опції: - принтер (виберіть принтер); - сторінки (вкажіть які сторінки необхідно друкувати) - якщо друкуєте всього кілька сторінок, вкажіть першу і останню, розділивши їх дефісом; - число копій.
3
Якщо при друку Microsoft Word видає наступне діалогове вікно: «Поля розділу виходять за межі області друку. Продовжити? », То необхідно натиснути кнопку« Ні », а потім перейти до налаштувань параметрів сторінки (« Файл »-« Параметри сторінки ») і встановити значення вручну. Якщо виставлені занадто малі значення, програма автоматично виправить їх на мінімально можливі.