Як створити порт.

Комп'ютерний порт - це системний ресурс, що виділяється операційною системою працюючому з мережею додатком. Порти не можна створити, так як ОС робить це автоматично, але ви можете їх відкривати, закривати, стежити за тим, які програми з ними працюють.
Інструкція
1
Контроль портів в операційній системі Windows є обов'язковою умовою для безпечно роботи в мережі. Щоб проконтролювати їх, підключіться до інтернету, потім наберіть у командному рядку netstat -aon і натисніть Enter. Ви побачите список поточних мережевих підключень із зазначенням внутрішніх і зовнішніх ip-адрес, використовуваних портів, стану з'єднань і номерів ідентифікаторів процесів.
2
Запустіть інтернет-браузер і знову наберіть у командному рядку netstat -aon. Порівняйте нову таблицю і попередню - ви побачите, що після запуску браузера з'явилися нові рядки. Зокрема, були відкриті нові порти, вони зазначені в графі «Локальний адреса» після двокрапки в рядках адреси. Ці порти відкрили сервіси операційної системи і запущений браузер. В останній колонці таблиці вказані ідентифікатори процесів - PID. З їх допомогою ви зможете дізнатися, яка програма відкриває конкретний порт.
3
Наберіть в тому ж вікні командного рядка команду tasklist. Перед вами з'явиться список запущених процесів. У першій колонці - «Ім'я образу» - вказані імена запущених процесів. У другій знаходяться ідентифікатори процесів. Подивіться в попередній таблиці PID процесу, який відкрив новий порт, і знайдіть цей ідентифікатор в таблиці процесів. Зліва від нього, в першій колонці, ви побачите ім'я цікавить вас процесу. Якщо хочете дізнатися про нього більше, введіть його в пошуковик, ви отримаєте всю необхідну інформацію.
4
Чи має хакер можливість підключитися до вашого комп'ютера через відкриті порти? Так, у тому випадку, якщо «висять» на цих портах програми і сервіси мають уразливості. Регулярне оновлення програм і файлів ОС допомагає запобігти незаконне проникнення на комп'ютер.
5
Для контролю портів обов'язково використовуйте фаєрвол (брандмауер, мережевий екран). Багато троянські програми, потрапивши на комп'ютер і зібравши потрібну інформацію, намагаються відкрити якийсь порт і переслати інформацію хакеру. Брандмауер помітить що відкрився порт і тут же заблокує з'єднання, видавши вам відповідне повідомлення.