Як зробити антену для рації. Як зробити котушку для антени.

Антена є невід'ємним атрибутом рації . Але її сигналу недостатньо для виконання необхідних операцій, наприклад, у складних географічних умовах. У цьому випадку антену збільшують самостійно.
Вам знадобиться
  • - деталі для створення рації;
  • - провід товщиною 0,5 міліметра.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті інструкцію по збірці рації . Виберіть серед них ту, яка б відповідала вашим запитам. Зберіть корпус рації . Для котушки L1 використовуйте настройку діапазону на значення 27-30 мГц. Це рівно 11 витків дроту товщиною 0,5 міліметра при використанні болванки в 10 міліметрів діаметром.
2
Якщо необхідна точна настройка діапазону, використовуйте подстроєчниє конденсатори С1 при режимі прийому даних і С2 відповідно при їх передачі. При цьому зверніть увагу, що вам також необхідно враховувати режим прийому перемикача SA1. Відрегулюйте діапазон за допомогою спеціального контрольного приймача фабричного виробництва. Якщо ви хочете спростити собі завдання, дістаньте навушники, в них настройка буде відбуватися набагато швидше.
3
Виконайте настройку в режимі передачі, попередньо встановивши положення перемикачів для отримання гучного шипіння в динаміках навушників. Досягніть отримання постійного стійкого сигналу від використовуваного вами контрольного передавача, при цьому зверніть увагу, що вам не можна доторкатися до котушки L1. Дійте за допомогою спеціального построечной конденсатора С1.После того як ви досягнете потрібних результатів, перейдіть до закріплення конструкції кріпильними елементами.
4
Закріпіть рацію стінками корпусу, попередньо придбаного вами в магазинах радіотехніки або будь-яких інших точках продажу запчастин радіопристроїв. Перевірте роботу рації в зібраному вигляді.
5
При використанні саморобної антени в саморобній рації найкраще заздалегідь передбачати потужність антени, оскільки її подальше збільшення може не тільки нашкодити пристрою, але і просто безповоротно його зіпсувати. Також намагайтеся виконувати настройку антени згідно з визначеним аналогу.
Корисна порада
Заздалегідь розраховуйте потужність сигналу.