Як згадати секретне питання.

Кожна людина має свій власний спосіб створення паролів і шифрування, який заснований на його характері, типі мислення, життєвому досвіді та інших факторах. Все, що людина бачила або чув, записується на біокомп'ютер мозку - в підсвідомості. Існує два способи згадати відповідь: логічний (усвідомлений) і несвідомий (з підсвідомості).
Інструкція
1
Щоб знайти відповідь на секретне питання за допомогою логічного способу, спробуйте заново створити пароль найбільш характерним для вас чином. При цьому в момент його створення слід аналізувати всі думки і асоціації, які приходять на розум. Наприклад, більшість людей при створенні паролів використовують пам'ятні дати (днів народження тощо), клички тварин, номери поштових індексів або мобільних телефонів і т.д.
2
Висновок напрошується сам собою: всі відповіді зазвичай пов'язані з якими-небудь сильними образами/асоціаціями в житті людини, і їх не так вже й багато. Спробуйте виписати на аркуш паперу можливі варіанти, які приходять на думку в якості відповіді. Виділіть найбільш ймовірні або закресліть найменш вірогідні з них (метод винятків). Проаналізувавши весь список, ви зможете вибрати характерний для вас спосіб створення пароля. Таким чином, можна знайти необхідний відповідь.
3
Інший спосіб дозволяє знайти інформацію в підсвідомості. Для цього сконцентруйтеся на питання е і зверніться до своєї підсвідомості приблизно таким чином: «я не пам'ятаю відповідь на такий-то питання (чітко формулюєте суть), оброби це!» Потім просто спостерігайте за своїми думками, здогадками, образами, снами.
4
Буває так, що відповідь приходить практично відразу, протягом декількох хвилин. Відповідь може з'явитися і через кілька годин або днів, на ранок при пробудженні або в якій-небудь несподіваний момент. Все це індивідуально, результат залежить від рівня вашого розвитку і здібностей, які можна розвивати. Якщо для вас це складно, просто подумайте перед сном про те, що хочете згадати. Вранці ви обов'язково це згадаєте.
5
Якщо ж зробити це не вийшло і ви забули відповідь на секретне питання і пароль, то ви можете написати в службу підтримки. Вам потрібно буде відповісти на декілька питання ов, заповнивши web-форму звертання. Наприклад, такі дані: прізвище, ім'я, по батькові; номер мобільного телефону; ваш додатковий адресу електронної пошти; дата реєстрації та останнього входу; який браузер ви використовували; з якого IP була реєстрація і т.д. Чим більше даних ви зможете пригадати, тим більше у вас шансів отримати доступ до пошти.