Як зробити трек для фінгерборда. фінгерборд з фан боксом.

Володарі фінгерборда можуть виконувати цілий комплекс складних і різноманітних трюків. Однак це не представляється можливим без наявності спеціального пристосування - треку. Виготовити його можна самостійно і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість, виготовте не один трек, а створіть цілий фінгерпарк, на якому при виконанні трюків ви зможете дати волю фантазії. Серед найбільш доступних матеріалів можна перерахувати фанеру, ДВП або ДСП, оскільки вони легкі в обробці і не вимагають великих витрат. Одним з основних елементів такого парку вважається фан-бокс. Щоб виготовити його, приготуйте деякі інструменти: лобзик, молоток, шуруповерт, дриль. Крім того, вам знадобиться дріт, клей ПВА, саморізи, кутник, бруски дерева і олівець.
2
Спочатку випиляєте з наявних дерев'яних брусків дві стійки. Їх ширину можете встановити на ваш розсуд. Далі підберіть такий лист ДВП, ширина якого відповідала б ширині стійок. Розпиляєте його на чотири частини так, щоб дві з них ви змогли використати як заїзди. Інша частина буде призначатися для верхньої частини фан-боксу, а остання встановиться в якості основи всієї конструкції.
3
Після того як ви зберете конструкцію із стійок і ДВП, зашліфуйте шкіркою або спеціальною машинкою всі можливі стики і поверхні пластин.
4
Візьміть дріт і відріжте від неї невеликий шматок. Він знадобиться для виготовлення поручнів. В обох стійках необхідно буде просвердлити отвори і всунути в них дріт. До речі, рекомендується заздалегідь капнути туди клей ПВА.
5
Ще один важливий елемент, без якого не можна собі уявити парк - це трек для фінгерборда , адже саме на ньому виповнюється найбільше число всіх трюків. Вам буде потрібно випиляти з фанери прямокутник, його розмір можна встановлювати за бажанням. Обов'язково помістіть матеріал в гарячу воду на кілька хвилин.
6
Знайдіть який-небудь предмет циліндричної форми і загніть навколо нього намочений полотно. Закріпіть цю конструкцію мотузкою, а потім можете прибрати основу, залишивши лише одну фанеру. Покладіть її сушитися, розмістивши на рівній поверхні краями вниз. Рекомендується також придавити матеріал важким предметом.
7
Тепер створіть опори для майбутнього треку, але дочекайтеся того, що фанера повністю просохла. Потім відшліфуйте всі грані і поверхні, після чого закріпіть трек на основі, покрийте його лаком (або фарбою) і можете виконувати трюки.
фінгербординг - новий захоплюючий міні-спорт, який знайшов кумирів на всій планеті. Російська молодь не відстає і теж поступово підключається до цій розвазі. Фінгерборд - це хороший спосіб не тільки скоротати час, а й розвинути спритність своїх рук. І до речі, це відмінна розминка для музикантів. Якщо ви вирішили присвятити кілька годин свого вільного часу цьому заняттю, крім самого борда вам знадобляться перила та інші трюкові гаджети. Ось як їх можна зробити.
Вам знадобиться
  • багато лінійок та інших непотрібних речей.
Інструкція
1
Підготуйте основу для майбутнього трюкового "містечка" і поручнів в тому числі. Підійде яка-небудь міцна картонка або пластиковий лист. Найкраще ж, якщо ви придбаєте лист фанери. Він надійний, міцний і до нього можна прикріпити і зафіксувати на ньому будь трюкової агрегат.
2
Підберіть матеріал для перил. Не використовуєте залізо та інші "небезпечні" матеріали. Під час трюків, особливо на перших порах, ви погано контролюєте свої руки і свій борд. Якщо деталі будуть металеві або з гострими краями, ви можете порізатися або пошкодити свою дошку. У будь-якому випадку це неприємно.
3
Купіть декілька лінійок з пластику. Мабуть, це найкращий матеріал для початківців. Дерев'яні лінійки теж підійдуть, однак при активній практиці можна занозить руку.
4
Визначте довжину перил. У теорії вам необхідні перила різної довжини і висоти для відпрацювання різних трюків і виконання одних і тих же рухів різної складності. Тому чим більше ви можете дозволити собі використовувати вільного місця, тим краще. Вам цілком буде достатньо 3-5 перил довжиною від 8 до 20 см.
5
Приклейте несучі невеликі шматочки до фанерці. Зверху на отримані балки приклейте лінейку- перила . Щоб кути лінійки були плавними, візьміть запальничку і трохи подправьте краю. Поки пластик ще не застиг, акуратно загніть краю так, як вам зручно.
6
Таким же чином зробіть кілька перил вищими, скачуються і навпаки, підносяться. Пам'ятайте, що певного зразка немає, і ви вправі творити все, що завгодно. Спробуйте плавити лінійки у вигляді півкола (для відпрацювання динамічних трюків) або зробіть з них кілька рамп для простих, але ефектних трюків у вільному польоті.
Корисна порада
Майте завжди вдома пару запасних лінійок на випадок заміни зламаних деталей. А при активних тренуваннях вони будуть ламатися, так що будьте готові до цього.