Як відповідати на питання антиспаму.

Додавши новий контакт в службі обміну миттєвими повідомленнями, ви виявили, що замість людини вам відповів автомат, що вимагає відповісти на нескладний питання , щоб переконатися, що ви - не робот, що розсилають спам. Що ж відповісти автомату?
Інструкція
1
Якщо вас попросили ввести результат математичної дії або відповісти на нескладний питання вікторини, так і зробіть. Наприклад, на питання «Скільки буде 32 + 16» дайте відповідь «48» (без лапок), а на питання «Тварина з чотирма лапами, їсть сметану, муркоче» дайте відповідь « кішка »(також без лапок).
2
Якщо автомат попросить вас перейти за посиланням, подивитися на розташований там малюнок, а потім ввести з нього букви або цифри, дотримуйтеся обережності. Переконайтеся, що за посиланням - дійсно зображення, а не виконуваний файл. Якщо там знаходиться програма (як для комп'ютера, так і для телефону), ні в якому разі не запускайте її - вона може бути шкідливою. Якщо ж там - і справді картинка, введіть розташоване на ній поєднання цифр і букв, і ви будете авторизовані. Іноді замість посилання з'являється прохання прочитати букви і цифри, розташовані на аватарі співрозмовника - такий спосіб більш безпечний, оскільки не доводиться завантажувати файли невідомого походження. У більшості клієнтів для збільшення аватара необхідно просто підвести до нього стрілку миші, нічого не натискаючи.
3
Якщо ви отримаєте прохання для отримання коду доступу відправити SMS на той чи інший номер, не піддавайтеся - у людини, яку ви бажаєте додати до списку контактів, працює не антиспам, а вірус. Не піддавайтеся і в тому випадку, якщо ви отримаєте прохання ввести свій номер телефону, отримати SMS-повідомлення і вказати зазначений у ньому код - така послуга також може бути платною. Попередьте людини про наявність на його комп'ютері вірусу іншим способом - за телефоном, електронною поштою. Нехай він перевірить свою машину антивірусною програмою, змінить пароль, а потім спробуйте додати його знову.
4
Не піддавайтеся і в тому випадку, якщо не ви додали кого-небудь в список контактів, а навпаки, вас додав невідомий, і тут же попросив скористатися SMS-послугою, нібито, для розблокування. Швидше за все, це точно спамер. Справжній антиспам не перевіряє контакти, додані його власником за власною ініціативою.