Як зробити розкладачку.

Розкладачка - річ незамінна. Але на звичайній розкладачці не завжди зручно відпочивати. Тому дачники і туристів прагнуть вдосконалити стандартну конструкцію. Володимир Іщенко сконструював розкладачку , яку можна використовувати ще і як крісло з підлокітниками, дахом і столиком.
Вам знадобиться
  • Стара розкладачка, фанера, ножівка, брезент, свердло, ножиці, напилок, фломастер, пісок, дерев'яні пробки, безбарвний лак, дюралюмінієві трубки, шурупи.
Інструкція
1
Першим ділом зробіть креслення розкладачки відповідно до наведеного малюнком і чітко позначте необхідні вам розміри. Підготуйте ті частини старої розкладачки, з яких будуть зроблені деякі деталі нової. Так, зламана розкладачка подарує вашій конструкції задню і передню ніжки, ніжку-полку, а також розпірки і накладки. Підлокітник, дах, що трансформується в стіл, а також спинку, гребінки, підп'ятники й кріплення доведеться виготовляти самим.
2
Випиляєте з 6-міліметрової фанери заготовку для даху-столу. Обробіть краю напилком, щоб вони не були нерівними. Потім зачистите поверхню наждачним папером середнього розміру. Просвердлите дірочки для кріплення і покрийте заготовку декількома шарами безбарвного лаку.
3
Тепер можна приступити до підлокітників і спинці. Їх виготовляють з дюралюмінієвих трубок. Для підлокітників просто відріжте відрізки трубок потрібної довжини. Адже вони будуть прямими. Спинка повинна бути вигнутої в двох місцях. Відріжте необхідну ділянку трубки. Щоб слухавка не тріснула, її треба з одного кінця закупорити пробкою, потім заповнити піском і закрийте другий пробкою. Тепер можна зігнути трубку так, як вам потрібно. Зберіть розкладачку , скріпивши деталі шурупами.