Як зняти лямбда зонд.

Лямбда зонд є одним з найважливіших датчиків системи живлення двигуна автомобіля. За його показання визначається вміст кисню у вихлопних газах. У більшості випадків заміна кисневого датчика може бути здійснена автовласником самостійно.
Вам знадобиться
  • - новий датчик;
  • - WD-40 або «рідкий ключ»;
  • - накидной гайковий ключ;
  • - лом;
  • - буксирувальний шнур;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що сам процес зняття датчика концентрації кисню досить простий і, на перший погляд, не повинен викликати жодних труднощів, на практиці у автомобілістів виникає чимало проблем. Основна трудність пов'язана з тим, що в процесі експлуатації автомобіля лямбда зонд намертво «прикипає». Як наслідок, демонтувати його не представляється можливим.
2
Деякі «гаражні умільці» пропонують вирішувати цю проблему досить «жорсткими» методами - наприклад, зняти колектор або просто постукати молотком по ключу. Однак застосування кувалди може привести до руйнування головки блока або колектора. Як же бути в такій ситуації?
3
Заглушите мотор і дайте автомобілю охолонути. Переконайтеся в тому, що ви можете спокійно триматися за випускний колектор. Рясно розприскайте WD-40 або «рідкий ключ» на місце установки датчика. Щільно обмотайте лямбда зонд дрантям таким чином, щоб вона якомога щільніше прилягала до колектора. Просочіть дрантя складом «рідкий ключ» і залиште на 8-10 годин. Повторіть процедуру ще 1-3 рази з інтервалом в півтори години.
4
Отсоедините роз'єм датчика кисню або зніміть клему «мінус» акумулятора. Приберіть ганчір'я. Від'єднайте датчик і демонтуйте шланг, що з'єднує блок уприскування і повітряний фільтр.
5
Зніміть пластиковий ковпак опорного підшипника стійки. Візьміть накидний ключ на 22, простягніть в нього провід датчика кисню і акуратно надіньте на лямбда зонд. Встановіть ключ таким чином, щоб його рукоятка розташовувалася горизонтально і була спрямована вправо.
6
Візьміть буксирувальний шнур, зробіть петлю і закріпіть її на рукоятці накидного ключа. Вставте в петлю лом таким чином, щоб один з його кінців впирався в чашку підшипника стійки. Повільно підніміть другий кінець лома вгору, зрушуючи датчик. Перекиньте ключ. Повторюйте операцію доти, поки ключ не почне повертатися рукою.
7
Викриття старий датчик кисню і акуратно протріть різьбу колектора за допомогою дрантя. Встановіть новий лямбда зонд, сильно затягнувши його. Проведіть збірку в зворотній послідовності.
Лямбда зонд - датчик кисню - це елемент системи живлення інжекторних автомобілів. Призначення цього пристрою в тому, що воно показує коефіцієнт перевитрати повітря в паливоповітряної суміші. Відторгнення лямбда- зонд а чи перебої в його роботі можуть відбутися при відділенні електроланок підключення, замиканні, засміченні продуктами згоряння бензину, термічних перевантаженнях і механічних поломках, наприклад, при їзді по бездоріжжю.
Вам знадобиться
  • Лямбда-зонд, інструменти
Інструкція
1
Діагностуйте проблему, переконайтеся в тому, що лямбда зонд став непридатним. Якщо лямбда- зонд зламався, вміст СО у вихлопі збільшується з 0,1-0,3% до 3-7%. Іншими симптомами поломки датчика кисню є погіршення розгінної динаміки, що змінюється холостий хід, підвищена витрата палива.
2
У більшості випадків лямбда- зонд перестає працювати через нагару, який скупчується на чутливому елементі під захисним ковпачком. Можна спробувати прибрати наліт, щоб відновити працездатність датчика. Промивають датчик в ортофосфорної кислоті протягом 10-20 хвилин. Вона роз'їдає бруд, але не руйнує електроди і метали. Після промивання датчик потрібно обполоснути і висушити. Різьбу потрібно змастити монтажної пастою. Якщо мийка не допомогла, лямбда зонд необхідно замінити.
3
Зніміть клему акумулятора. Знайдіть лямбда- зонд, відріжте роз'єм так, щоб провід, який йде від роз'єму, становив приблизно двадцять сантиметрів. Викрутивши старий зонд, на його місце необхідно поставити новий датчик, попередньо зачистивши дроти. Установка повинна бути вкрай акуратним, потрібно стежити за тим, щоб не пошкодити дроти, що йдуть від лямбда зонд а. Зачистивши проводки на роз'ємі, за допомогою провідників, що йдуть в комплекті, потрібно виконати з'єднання. Після з'єднання, дроти необхідно заізолювати. Підключивши роз'єм готового лямбда- зонд а, можна надягати клеми акумулятора.
4
Помінявши лямбда- зонд, дотримуйтесь заходів безпеки, які допоможуть збільшити термін його служби. Зокрема, сильно знижують термін служби цього датчика неякісні масло-знімні кільця, проникнення антифризу в циліндри і випускні трубопроводи, концентрована паливо-повітряна суміш.
5
Міняйте лямбда- зонд, як цього вимагають правила експлуатації. Для неподогреваемих - кожні 50 - 80 тисяч кілометрів, для підігріваються - через кожні 100 тисяч кілометрів, для планарних - кожні 160 тисяч. Своєчасна заміна датчика дозволить заощадити до 15% палива, скоротить токсичність вихлопу, сприятиме збереженню динамічних особливостей двигуна.
Зверніть увагу
Датчики кисню всмоктують зовнішнє повітря через з'єднує роз'єм, тому його не можна обробляти спреєм або мастилом.
Корисна порада
Міняючи лямбда-зонд, можна замінити не підігрівати пристрій на підігрівається, але не навпаки.