Як створити замітку Вконтакте. Як знайти в контакті у людини на сторінці замітки.

Прогрес не стоїть на місці, і сучасні засоби комунікації піддаються змінам практично щодня. Соціальна мережа « ВКонтакте » має десятки тисяч відвідувачів в день, але не всі встигають реагувати на нововведення, наприклад, перенесення процесу створення заміток.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - аккаунт «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть в соціальну мережу « ВКонтакте » за адресою http://vkontakte.ru/, ввівши свій логін і пароль на головній сторінці. Якщо у вас немає аккаунта, то заведіть його. Для цього вам потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації, яка знову стала відкритою і не вимагає запрошення.
2
Натисніть на напис «Моя сторінка», яка знаходиться на самому верху в стовпчику функцій зліва сторінки. Вам відкриється особистий профіль і «Стіна», зверху якої зазначено кількість записів на ній. Клацніть лівою клавішею миші на це число.
3
На сторінці, ви побачите всі свої записи, зроблені на стіні, включаючи і замітки, які раніше створювалися із самостійно винесеного пункту меню. Ви можете переглянути всі разом, або «Все записи», «Записи» або «Нотатки» окремо.
4
Для створення замітки вам буде потрібно зробити запис у графі вгорі сторінки, в якій присутній напис «Що нового?». Це та ж графа, в яку ви вносите новини та оголошення для своїх друзів при відправці записів на стіну.
5
Внесіть потрібний текст в цю графу. В той момент, коли текст вийде за відведений кількість знаків для записів на стіні, він автоматично трансформується в замітку. Ви можете поставити галочку біля напису «тільки для друзів», щоб вашу замітку могли бачити виключно додані в френд-лист люди. Так само ви маєте можливість прикріплювати до нотаток фотографії, відеозаписи, музику, документи, опитування і багато іншого.
Зверніть увагу
З нововведеннями меню нотаток «ВКонтакте» помітно втратило різноманітність. Тепер ви не можете контролювати доступ до кожної замітці, налаштування приватності для них недоступні. Колишні замітки залишилися із спочатку введеними настройками.
Корисна порада
Короткі записи ви можете відправляти прямо зі своєю стіни, або в той момент, коли переглядаєте «Новости» своїх друзів.
Можливості соціальних мереж постійно розширюються, щоб залучити нових користувачів і утримати старих. До послуг відвідувачів чати, спільноти, фотохостингів, відеотека і навіть елемент блогу - можливість створювати нотатки, майже як у справжньому журналі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В лівому верхньому куті є меню. Знайдіть там рядок «Мої закладки» і пройдіть по ній. На новій сторінці, якщо ви ще не створили жодної замітки, у вкладці «Мої нотатки» буде пусто. Сама крайня праворуч вкладка - «Додати запис». Натисніть її.
2
На новій сторінці буде поле із заголовком і поле з текстом замітки. Введіть всі дані, які вважаєте нужнимі.Дополнітельно можете прикрашати шрифт (над текстом замітки є відповідні значки. При наведенні курсора спливає підказка), вставляти аудіо- відео- та фотоматеріали, посилання, підзаголовки, списки, таблиці і взагалі все, що захочете. Для виведення на екран повного переліку опцій натисніть вкладку «Додаткові можливості».
3
Поставте галочку поруч з опцією «Опублікувати на моїй стіні», якщо хочете поділитися заміткою з друзями. Виберіть, хто може читати і коментувати замітку. Для збереження натисніть кнопку «Опублікувати» (якщо ви хочете, щоб замітка була видна тільки вам і вибрали відповідні опції, не переживайте. Вона буде видна тільки вам).
4
Щоб додати замітку в мережі "Facebook" зайдіть на сторінку свого профілю і знайдіть рядок "Notes". На новій сторінці з'явиться список усіх написаних вами нотаток. Якщо їх немає, з'явиться повідомлення про їх відсутність. Натисніть на посилання "Write a Note" .На наступній сторінці введіть назву замітки і текст. Прикрашайте його за тим же принципом, що текст нотатки «Вконтакте», але врахуйте, що тут назви всіх функцій англійською. Задайте параметри пріатності і збережіть замітку.