Як вибрати жк телевізор на кухню.

Сучасні технології стрімко рухаються вперед, це наочно простежується в регулярних оновленнях моделей телевізорів . Принципово новий рівень якості зображення і висока чіткість ЖК телевізорів дозволяють їм активно витісняти старі моделі. Люди все частіше набувають додаткові нові телевізори, наприклад, на кухню або в спальню.
Інструкція
1
У більшості випадків кухня має не дуже великі розміри, тому при виборі РК телевізора розглядайте моделі компактні і легкі. Заздалегідь розрахуйте оптимальну діагональ екрану. Зробити це нескладно, потрібно помножити довжину кухні в метрах на коефіцієнт 6. Якщо відстань до монітора буде в 4 метри, то рекомендується брати ЖК-монітор з діагоналлю 22-24 дюйма.
2
Через дефіцит місця встановити на кухні повноцінну тумбу або полицю для телевізора буде вельми проблематично. ЖК телевізори мають малу вагу і товщину, тому їх легко повісити на стіну. Закріпіть телевізор на кронштейні, що входить в комплект або придбаний окремо в магазині.
3
Рівень передачі кольору і контрастності РК телевізорів сучасних моделей досяг вельми великих величин - 600: 1, 800: 1. Це означає, що найтемніші ділянки на екрані відрізняються від світлих в 600, 800 разів. Вибирайте більше значення цієї величини і в результаті отримаєте якісну передачу зображення.
4
Параметр яскравості зображення має важливе значення. Щоб не заподіяти шкоди зору, вибирайте моделі з оптимальним для перегляду показником: 400-450 кд/м2.
5
Цифрові ЖК телевізори практично не мають спотворення сигналу і мерехтіння екрану при будь-якому освітленні, тому картинка буде яскравою, чіткою і чистою. Виробники сучасних моделей добилися величини кута огляду в горизонтальній і вертикальній площинах в 170 градусів, що робить зображення незмінно ідеальним з будь-якої точки перегляду.
6
Бренд виробника впливає на ціну товару, тому вибирайте золоту середину: ЖК телевізори Samsung, BBK, LG, Phillips мають демократичні ціни при хорошій якості.
7
Зверніть увагу на те, що в разі потреби ви можете вибрати модель з додатковими можливостями: FM-радіо, підключення до комп'ютера, русифіковане меню, телетекст, годинник, таймер включення і виключення телевізора, автоматичне регулювання рівня гучності звуку. Серйозні виробники пропонують задовольнити ваші індивідуальні переваги і дарують можливість вибрати той варіант ЖК телевізора, який сподобається саме вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HA91oKhJ0YM
Широкий асортимент сучасних телевізорів лише ускладнює вибір відповідної моделі. На щастя, підібрати телевізор на кухню не складає особливих труднощів, якщо звертати увагу на певні деталі.
Інструкція
1
Визначтеся з розміром екрану кухонного телевізора. В даному випадку все залежить від ваших особистих переваг і наявності вільного місця для установки ТВ. Врахуйте, що оптимальна відстань для перегляду приблизно дорівнює двом діагоналях. Якщо телевізор буде розташований в півтора метрах від глядача, то діагональ екрану повинна становити 26-29 дюймів. Для кухні порівняно невеликого розміру ідеально підійдуть 24-дюймові екрани. Телевізори з такою діагоналлю займають мало місця і можуть бути розміщені практично в будь-якому кутку приміщення.
2
Вирішіть, де саме буде розташований телевізор. Нерідко кухонні ТВ вішають на кронштейни. Такий варіант використовується для економії корисного простору на столах. Поворотний кронштейн дозволить вам дивитися улюблені передачі практично з будь-якого куточка кухні. Врахуйте, що не всі моделі РК-телевізорів з діагоналлю менше 32 дюймів мають отвори для кріплення на кронштейн. Якщо ви використовуєте фіксоване кріплення, обов'язково вибирайте телевізор з великим кутом огляду (більше 160 градусів). В іншому випадку картинка буде сильно спотворюватися при перегляді телевізора навіть під невеликим кутом.
3
Зверніть увагу на додаткові функції купованого телевізора. Наявність підтримки 3D-зображення в даному випадку можна вважати непотрібною розкішшю. Практично всі сучасні ЖК-телевізори дозволяють запускати відео з флеш-накопичувачів. Якщо вам зовсім не потрібна дана функція, виберіть модель попередніх років. Їх ціна, як правило, нижче сучасних аналогів.
4
Останнім часом дуже популярна функція Smart-TV. Чи потрібна ця опція, вирішувати особисто вам. До очевидних плюсів можна віднести можливість запуску фільмів або телепередач в режимі онлайн. На жаль, якщо телевізор не має вбудованого Wi-Fi приймача, вам доведеться тягнути LAN-кабель від роутера до ТБ. Уникнути накопичення проводів вам допоможе придбання телевізора з Wi-Fi або покупка додаткового адаптера.
5
Приділіть увагу зовнішньому вигляду обраній моделі телевізора. В даному випадку мова йде не тільки про кольорову гаму. Практика показує, що екрани кухонних ТВ часто піддаються сильному забрудненню. Деякі виробники оснащують телевізори невеликий діагоналі захисним склом. Дана технологія значно полегшує догляд за екраном і дозволяє продовжити термін експлуатації ТВ.
6
Уточніть можливість прийому цифрових каналів, якщо плануєте підключити до ТВ відповідну антену. Стандарт DVB-T2 підтримується не всіма сучасними моделями. Для зручності перегляду кабельного телебачення можете використовувати ТВ з гніздом під Smart-карту і роз'ємом DVB-S2.