Як написати характеристику на медсестру. Характеристика на медпрацівника.

Характеристика на медсестру являє собою офіційний документ, в якому зазначені всі дані, які стосуються професійної праці. Цей документ необхідний при прийомі на роботу, а так само в разі підвищення кваліфікації працівника.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - принтер.
Інструкція
1
Почніть характеристику зі стандартних даних про співробітника: прізвища, імені, по батькові, дату народження. Вкажіть займану посаду та дату прийому медсестри на неї.
2
Напишіть дані про отриманий медсестрою освіті і пройдених додатково курсах. Далі приступите до розкриття цих даних. Тобто опишіть застосування отриманої освіти на практиці, а також курсів удосконалення та підвищення кваліфікації. Вкажіть в хронологічному порядку займані посади.
3
Оцініть особисті якості співробітника, необхідні і допомагають у роботі. За час роботи медсестра може показати себе як дисциплінований, виконавчий працівник. Вона може бути комунікабельним і грамотним співробітником.
4
Опишіть, як медсестра виконувала обов'язки (якісно, своєчасно або бездарно і непрофесійно). Обов'язково вкажіть, чи відповідає робота співробітника правовим нормам органів охорони здоров'я і посадових інструкцій лікарні.
5
Якщо є зауваження і претензії до роботи з боку начальства, інших співробітників або пацієнтів, - вкажіть це в кінці документа. Або напишіть, що медсестра не має жодних скарг і стягнень. Не зайвим буде вказати і відносини з пацієнтами, опишіть їх словами «дружні», «професійні».
6
Укладіть характеристику висновком: відповідає чи ні дана медична сестра займаної посади. У разі необхідності дайте рекомендацію по зміні місця роботи.
Зверніть увагу
У характеристиці краще використовувати позитивні відгуки типу «великий досвід», «високий рівень знань» і так далі. Негативні відгуки, як правило, не пишуться з причини їх марності (медсестру з поганою характеристикою навряд чи візьмуть на нову посаду, тому необхідність в ній відпадає).
Корисна порада
Характеристика на співробітника складається безпосереднім начальником і пишеться від третьої особи. Її можуть написати головна медсестра, завідувач відділенням або головний лікар лікарні.