Як зробити антифриз.

У перекладі з англійської « антифриз » - «незамерзаючий». Тобто, це охолоджуюча рідина для працюючих двигунів в умовах низьких температур. Зробити антифриз - значить, застосувавши певні добавки, понизити температуру замерзання охолоджувальної рідини.
Вам знадобиться
  • Концентрат антифризу (ОЖ-К)
Інструкція
1
Щоб понизити температуру замерзання охолоджувальної рідини в системі охолодження вашого автомобіля, додайте у воду, наприклад, спирт. Або гліцерин, також сприяє пониженню температури, при якій починається кристалізація молекул води. Але такі найпростіші склади незамерзаючої охолоджуючої рідини на сьогодні не можуть вирішувати всі ті завдання, які стоять перед сучасними антифриз ами. Тому щоб зробити антифриз , придбайте концентрат антифриз а в магазині і приготуйте, слідуючи прикладеної інструкції.
2
Сучасні марки антифриз ов для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння створені на основі етиленгліколю. Етиленгліколь - представник багатоатомних спиртів. В очищеному вигляді - це злегка масляниста безбарвна прозора рідина без запаху. На смак солодкуватий і дуже токсичний. Попадання етиленгліколю всередину людини може закінчитися летальним результатом.
3
Крім етиленгліколю в воду для отримання якісної охолоджуючої рідини додаються присадки, які надають антифриз у антикорозійні властивості. З цієї причини залишайте антифриз в системі охолодження і в теплу пору року. Тим більше що етиленгліколь підвищує температуру кипіння вашої охолоджуючої рідини, а це важливо в умовах жаркого літа.
4
Ще важлива властивість набуває охолоджуюча рідина завдяки присадкам - антікавітаціонной. Кавітація - це утворення і лопанье бульбашок пара в рідини при закипання. Цей процес поступово руйнує метал, викрешуючи з поверхні мікрочастинки і утворюючи виразки, які легше потім піддаються корозії. Виразки розростаються в раковини. Також присадки надають рідини антипінні властивості.
Зверніть увагу
Колір охолоджувальної рідини не має ніякого відношення до основних характеристик антифризу і ніяк не відображає його якість.