Як прибрати носогубні складки. Носогубні складки прибрати.

Носогубні складки з'являються на обличчі з різних причин: вік, інтенсивне вираження емоцій, генетичні особливості. Жоден вид зморшок, безумовно, не прикрашає людину, але складки біля губ і носа старять обличчя особливо сильно. Якщо у вас намітилися зрадницькі складки, що йдуть вниз від носа до губ, не переживайте, а починайте з ними боротися. Скорегувати носогубні складки можна не тільки в початковій стадії, але і в разі їх інтенсивної вираженості.
Інструкція
1
Якщо складки, що йдуть від крил носа вниз, поки ще не дуже чітко виражені, мало помітні, починайте робити гімнастику для обличчя. Вона допоможе запобігти перетворенню намітилися складочок в глибокі заломи. Встаньте перед дзеркалом, сильно надійти щоки і повільно видуйте через рот повітря. Потім із зусиллям направте область верхньої губи вниз, задіюю м'язи обличчя. Кінчиками пальців злегка натисніть на складочки, як би розгладжуючи їх. Поколоти по складкам подушечками пальців. Всі вправи треба повторювати по 7-10 разів, робити кожен день.
2
Якщо складки біля губ і носа вже виражені чітко, їх можна прибрати тільки за допомогою косметолога. Пройдіть курс з 5-6процедур на апараті Thermafine. Пристрій допомагає стимулювати обмінні процеси, подаючи в епідерміс активні імпульси. Ефект від таких процедур зберігається протягом року.
3
Якщо носогубні складки стали глибокими, допоможе процедура заповнення їх гелями-філерами на основі гілауроновой кислоти. Це Рестилайн, Ювидерм, Перлайн та інші препарати. Гель наноситься після легкої місцевої анестезії і зберігає ефект протягом півроку - року. Потім процедуру треба повторювати.
4
Один з найбільш кардинальних варіантів - липофилинг. Цієї процедури вистачає на все життя, але її не можна вважати в повному сенсі слова пластикою. Носогубні складки коригуються за допомогою їх заповнення жировою тканиною самого пацієнта, взятої з стегон або живота. Час процедури - година, але після неї доведеться провести ніч в стаціонарі, а тиждень після цього обмежувати свою міміку. Зате це допоможе назавжди прибрати носогубні складки.