Як в'язати з пряжі з помпонами.

За допомогою пряжі з помпонами (потовщеннями з синіли) можна швидко і легко зв'язати ефектну гарну річ. Але незвичність цих ниток може викликати труднощі на першому етапі, тому, перш ніж почати в'язати з «помпонами» пряжі , необхідно зрозуміти деякі хитрощі.
Вам знадобиться
  • - пряжа з помпонами;
  • - спиці;
  • - гачок;
  • - клей або сірники.
Інструкція
1
Перш ніж почати в'язання з пряжі з помпонами, закріпіть кінчик нитки, щоб він не пушілся. Для цього умочіть його в клей, припечіть сірником або просто зав'яжіть вузлик.
2
Якщо ви в'яжіть спицями, наберіть петлі з перемичок між помпонами. Просто закручуйте з перемички петельку і надягайте на спицю. Для того щоб в'язати шарф, достатньо 8-9 петель.
3
Поверніть спицю і пров'яжіть кромочную петлю (при цьому один з помпонів ляже вертикально). Потім пров'язуйте петлі звичайними лицьовими петлями. Наступний ряд в'яжіть лицьовими, щоб отримати гладке полотно. Помпони виправляють постійно на одну і ту ж сторону. Таким чином в'яжіть все полотно.
4
Щоб отримати об'ємне полотно з пряжі з помпонами, в'яжіть постійно лицьовими петлями і виправляють помпони то на лицьову сторону, то на виворітну.
5
На кінці вироби можете зробити бахрому. Для цього, набираючи петлі, обплітають не кожного перемичку, а пропускаючи дві. Перший ряд вже в'яжіть як завжди, пров'язуючи кожну нитку між помпонами. Закінчуючи в'язання, останній ряд в'яжіть також, пропускаючи дві перемички (або три помпона).
6
Щоб полотно вийшло не таким рихлим і м'яким, з кожного проміжку між помпонами пров'язуйте по дві петлі. У такому випадку виріб вийде податливим, але більш щільним.
7
Пряжею з помпонами можна доповнювати виріб, пов'язане гачком. В'яжіть полотно звичайними стовпчиками з накидом ниткою, відповідної за кольором. Кожен шостий стовпчик пров'язуйте наступним чином: накид, витягнута з ланцюжка попереднього ряду петля, пров'язування «помпонами» пряжею. Не забувайте виправляти помпони на одну сторону виробу. Виріб вийде дуже теплим і буде добре тримати форму.
Корисна порада
Якщо ви в'яжіть велике виріб, наприклад, накидку або палантин, обов'язково закріпіть кінці спиць наконечниками. Це можуть бути спеціальні, куплені в магазині, заглушки або нарізані з ластику квадратики.