Як пофарбувати чорні брюки. відновить чорну тканину.

Штани чорного кольору можуть втратити насиченість тону досить швидко, часто це відбувається з виробами низької якості. Існує декілька способів повернення первісного вигляду, хоча відновити чорний колір не завжди буває просто. Щоб уникнути фарбування, краще доглядайте за своїми речами.
Вам знадобиться
  • - чорні брюки;
  • - фарба для тканини;
  • - вода;
  • - нашатирний спирт;
  • - закріплювач кольору .
Інструкція
1
Придбайте в магазині барвник для фарбування чорних брюк. Щоб правильно підібрати барвник, треба знати, з яких волокон зроблена тканина ваших брюк. Барвники, призначені для бавовняних і лляних тканин, можна використовувати і для фарбування виробів з віскозних тканин, а також з натурального шовку, вовни. Однак для виробів з вовни є свої, спеціальні барвники, і краще використовувати їх.
2
Уважно вивчіть інструкцію на упаковці барвника.
3
Якщо ви хочете надати більш насичений колір новим штанів, то майте на увазі, що на нових речах може бути присутнім шар антистатичний або іншого спецсостави, нанесеного при виготовленні вироби. Він може завадити фарбуванні вироби. Для усунення цього достатньо випрати штани в синтетичному миючому засобі, а якщо вони виконані з тонкої тканини, то фахівці рекомендують замочити їх у розчині нашатирного спирту: 50 грам нашатирного спирту (25%) на 10 літрів води. Після застосування миючого засобу або розчину нашатирного спирту річ слід ретельно прополоскати у воді.
4
На упаковці барвника вказується: скільки потрібно взяти барвника і в якій кількості води його розчинити. Кількість барвника і води рекомендується, виходячи з кількості сухої тканини. Тому для якості фарбування брюк важливо попередньо їх зважити.
5
Після фарбування обполосніть брюки в слабкому розчині оцту або застосуйте спеціальний закріплювач кольору.
6
Отожмите брюки, чи не викручуючи їх. Висушіть
Зверніть увагу
пофарбованих виріб не сушіть під впливом прямих сонячних променів або близько печкі.Еслі після забарвлення вироби на шкірі залишилися темні сліди, це означає низьку якість барвника.
Корисна порада
Прання чорних брюк потрібно проводити тільки пральним порошком для кольорових або чорних речей. Це зменшить ризик їх вицвітання. Ні в якому разі не використовуйте порошок з відбілюючим ефектом, так як достатньо буде тільки один раз випрати чорні брюки таким порошком і річ буде зіпсована.