Як відрізнити підробку куртки. Як відрізнити кожанную куртку від підробки.

Чим популярніший відома торгова марка, тим більша ймовірність посягання на неї недобросовісними виробниками. Часто підробки виконуються на такому рівні, що пересічному покупцеві складно їх відрізнити від оригіналу. Існують ознаки підробленої одягу, знаючи які, ви уникнете покупки копій за високою ціною.
Вам знадобиться
  • - куртка;
  • - бирка-зразок;
  • - вода.
Інструкція
1
Якщо хочете придбати справжню куртку, то відмовтеся від пошуку курток відомих брендів на ринках, в кіосках, в якихось сумнівних магазинах. Оригінали дизайнерських рішень можна зустріти тільки в провідних фірмових бутиках. Це пояснюється тим, що виробники одягу пред'являють дуже високі вимоги до магазинів, в яких продається їхній одяг.
2
Висока якість коштує дорого, тому якщо «брендовий» річ коштує наполовину дешевше (навіть при розпродажі), то це повинно насторожувати. Однак треба мати на увазі, що і у фірмових магазинах з одягом від відомих дизайнерів бувають хороші знижки.
3
Зверніть увагу на малюнок, строчки, шви, матеріал, фурнітуру. У справжній брендового одягу все повинно бути ідеально підібрано і зшите. Рядки повинні бути рівними, кишені і блискавки розташовані симетрично. Ніяких неакуратностей у вигляді затяжок, облізлі малюнка, нерівних рядків і стирчать ниток (навіть з виворітного боку!) У справжньої брендового одягу просто не існує.
4
Справжність натуральної шкіри можна відрізнити за її термічної особливості: прикладіть руку до поверхні куртки і, якщо шкіра швидко потеплішає, то вона натуральна, якщо ж ні, то перед вами куртка із шкірзамінника. Зверніть на необроблений краєчок шкіри: натуральна шкіра ніколи не буде розшаровуватися. У якісних шкіряних виробів в наявності завжди бирка-зразок. Капніть на нього водою: якщо шкіра справжня, то вона вбере вологу і трохи потемніє.
Зверніть увагу
З настороженістю ставитеся до різного роду розпродажах, так як під розпродажами часто маскується звичайний збут підроблених виробів. Виробники намагаються завжди тримати марку і тому не можуть дешево продавати свої твори мистецтва.
Корисна порада
Горите бажанням придбати високоякісну куртку відомого дизайнера? Тоді вивчіть історію бренду. Підробки часто страждають наявністю «неправильного» логотіпа.Перечні зареєстрованих салонів відомих брендів можна з легкістю знайти на їхніх офіційних сайтах.