Як підстригти чубчик набік. Як постригти чубок, трикутний проділ.

Косий чубчик і чубчик, зачесане набік, популярні завдяки тому, що виглядають небанально, стильно, кокетливо і освіжають обличчя. Крім того, така чубчик добре підходить дівчатам з круглим і квадратним типом особи і зорово згладжує його контури.
Вам знадобиться
  • - перукарські ножиці;
  • - філіровочние ножиці (за бажанням);
  • - затискачі;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили підстригти чубок самостійно, приготуйте гострі ножиці, бажано все-таки перукарні. Відокремте чубок від інших волосся трикутним проділом, а основну їх масу заколіть затисками або зберіть гумкою. Злегка зволожите волосся з пульверизатора, так їх легше підстригти рівно, але врахуйте, що коли волосся висохне, вони піднімуться біля коріння і чубчик буде виглядати коротше, тому не отстрігать занадто велику довжину. Краще відрізати менше, ніж більше, - так у вас в будь-якому випадку буде можливість підкоригувати. Тримайте ножиці трохи під кутом. Деякі рекомендують спочатку взяти пасмо з середньої частини чубчика, вкоротити її до потрібної довжини, щоб потім орієнтуватися на неї при обрізанні іншої частини волосся. Стрижіть поступово, по одній прядки, а не одним рухом. Рівне підстрижену чубок ви можете зачесати щіткою набік і скропити лаком.
2
Інший варіант - зробити спочатку косу чубок . Відокремте волосся для чубчика так, щоб вони утворили трикутний проділ. Намочіть волосся або залиште сухими (є різні точки зору на цей рахунок), розчешіть їх. Акуратно відріжте волосся під потрібним кутом. За бажанням профілюють чубок , відтягуючи пасма і проходить по їх краях філіровочнимі ножицями. Не перестарайтеся, а краще спочатку поспостерігайте, як роблять филировку в перукарні або подивіться відеоурок в інтернеті. Чубчик буде пишніше, якщо обійтися без філіровкі.
3
Якщо ви не впевнені, що зможете підстригтися рівно, краще відвідайте перукарню, все-таки чубчик - сама видна частина зачіски. Особливо це стосується тих випадків, коли чубок потрібно зробити з нуля. Якщо у вас вже є чубчик, ваше завдання спрощується, тому вам доведеться всього лише вкоротити її, а для цього потрібно небагато уважності й акуратності.
Зверніть увагу
Уникати косою чубчика слід у випадках, коли у вас широкі вилиці або жорсткі і неслухняне волосся.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що косий чубчик вам піде, встановіть якусь програму, де можна поєднати свою фотографію з різними зачісками і поглянути на результат заздалегідь.