Виробництво напівфабрикатів: Як відкрити свій бізнес. магазин власних напівфабрикатів.

Людині, що живе в скаженому ритмі мегаполісу, все важче викроїти час на стояння біля плити. При цьому харчуватися хочеться смачно, корисно і швидко. На допомогу приходять всілякі напівфабрикати. Попит на них ніколи не падає, а значить і новачкові завжди знайдеться місце у виробництві такої продукції.
Інструкція
1
Уважно проаналізуйте ринок. Оцініть обсяг майбутніх витрат і планованих доходів. Вивчіть своїх майбутніх конкурентів. Напишіть детальний бізнес-план і не нехтуйте дрібницями. У будь нову справу потрібно входити з чітко продуманою стратегією, а не тільки мріями і надіями.
2
Орендуйте приміщення і купіть спеціальне обладнання для виробництва напівфабрикатів . При цьому майте на увазі, що ваш цех повинен відповідати санітарним нормам, бути чистим, просторим, відповідати вимогам протипожежної безпеки. Дотримання цих правил дозволить пройти перевірку органів нагляду і благополучно отримати дозвіл на роботу. Потреба в обладнанні розраховуйте, виходячи з планованих обсягів виробництва та можливостей збуту готової продукції. Якщо автоматизація всього виробничого процесу неможлива, доцільно забезпечити обладнанням самі трудомісткі ділянки.
3
Перш ніж запускати процес виробництва напівфабрикатів , знайдіть постачальників сировини. Починайте з пошуку організацій, розташованих поблизу від орендованих під склад приміщень. Це дозволить істотно заощадити на транспортних витратах. знаходження точок збуту на першому етапі краще здійснювати серед дрібних магазинів та ринків.
4
Сертифікація виробництва напівфабрикатів проводиться санепідстанцією. Для отримання всіх дозвільних паперів буде потрібно збір значного пакета нормативно-технічної документації. Завдання не просте, але, на жаль, необхідна.
5
Регулярно проводите навчання персоналу і пам'ятайте, що від кваліфікованого та сумлінної праці ваших працівників залежить якість вироблених напівфабрикатів , а значить, і репутації компанії. Організація виробництва напівфабрикатів - справа цікава і, безсумнівно, рентабельне. Оптимізуйте виробничі процеси, стежте за якістю, не втрачайте з уваги конкурентів, ну і звичайно, не забувайте про рекламу. І тоді цей бізнес довгі роки буде приносити тільки задоволення і стабільний дохід.