Як писати комікси. Як научіца малювати мультики.

Створення коміксів рідко переходить їх розряду хобі в основний вид заробітку. Справа не тільки в недостатньому якості продукту і відносно низьку зацікавленість російського споживача. Головний секрет щасливого художника коміксів в правильному розумінні жанру.
Вам знадобиться
  • - альбом для малювання;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - дзеркало;
  • - добірка коміксів.
Інструкція
1
Почніть вивчати роботи класиків жанру - відомих художників коміксів. Рекомендуємо вам розпочати знайомство з жанром з робіт Стіва Дитко, Роберта Говарда та ін. Також корисно вивчити продукти, що випускаються Warner Communications і Mirage Studious. На цьому етапі вам стане зрозуміло, чим ви хочете займатися: написанням сценаріїв для коміксів чи створенням ілюстрацій для них. Існує також альтернативний варіант, коли автор коміксів одночасно виконує обидві ці функції.
2
Відшліфуйте до досконалості свої навички живопису. Зверніть особливу увагу на акценти, які, як правило, ставляться в коміксах: анатомія, міміка, зображення перспективи та ін. Перш ніж приступити до написання першого коміксу, необхідно вивчити станковий малюнок, освоїти практику портретного живопису та малювання з натури (пейзажі). Великою підмогою стане професійну художню освіту. Хоча воно далеко не завжди обіцяє коміксіст великий успіх. Більшість художників коміксів дилетанти і самоучки. Для сценариста важливі вміння розбивати текст по сценарної розкадруванні, лаконічно писати репліки і передавати розповідь у вигляді прямої мови.
3
Напишіть портрет, пейзаж і оголену натуру. Портрет і пейзаж необхідно написати з натури, а модель для ню срісуйте з ілюстрації будь-якого журналу з бодібілдингу. Критично оцініть ці роботи, і неупереджено виявите слабкі сторони своїх малюнків. В крайньому випадку зверніться за оцінкою до професійного художнику або коміксіст.
4
Встановіть навпроти свого робочого столу невелике дзеркало. Спробуйте прийняти певну гримасу: гнів, злість, радість, закоханість, сміх. Створіть автопортрети емоційних масок. Емоції у створенні коміксів найбільш актуальні, оскільки перед коміксистом стоїть завдання розповісти історію в невеликих картинках, щоб читач без допомоги текстових бульбашок зміг зрозуміти інформаційний посил автора коміксу.