Як налаштувати статичний ip адресу.

Іноді для стабільної роботи локальної мережі необхідно використовувати постійні IP- адреси . Це особливо актуально в тих випадках, коли до складу мережі входить велика кількість загальнодоступних периферійних пристроїв.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і відкрийте меню «Пуск». Наведіть курсор на пункт «Мережеві підключення» і клацніть по графі «Відобразити всі з'єднання». Виділіть іконку мережевої карти, для якої потрібно встановити статичний IP-адресу. Перейдіть до властивостей цього адаптера.
2
Клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Налаштувати». Після відкриття нового меню виділіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса». У перше поле введіть значення IP, привласнюється даного мережного адаптера. Натисніть клавішу Tab і подивіться значення маски підмережі. Воно повинно бути ідентичним для всіх комп'ютерів вашої мережі.
3
Якщо є необхідність налаштувати підключення мережевих ПК до інтернету, заповніть поля «DNS-сервер» і «Основний шлюз». Введіть у них адреса маршрутизатора або комп'ютера, який з'єднаний з інтернетом безпосередньо. Натисніть кнопку «Застосувати». Закрийте меню налаштувань і дочекайтеся поновлення параметрів мережі.
4
Виконайте настройку мережевих адаптерів інших комп'ютерів. Використовуйте значення IP-адрес, що збігаються першими трьома сегментами. Тобто формат IP повинен виглядати наступним чином: 100.100.100.XYZ. Не використовуйте ідентичні IP- адреси , щоб не викликати неполадки в роботі мережі. Перевіряйте кожен раз значення маски підмережі. Воно має бути однаковим для всіх мережевих карт.
5
Якщо до складу мережі входять пристрої, здатні роздавати IP- адреси , наприклад маршрутизатори або комутатори, то змініть параметри їх роботи. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань потрібного обладнання. Перейдіть в меню LAN. Знайдіть пункт DHCP і відключіть цю функцію.
6
Обов'язково перезавантажте пристрій після введення нових параметрів. Іноді для цього необхідно відключити обладнання від мережі змінного струму на деякий час.