Як лікувати синдром сухих очей.

На сьогоднішній день синдром сухих очей є досить поширеною патологією. Як правило, за своїми проявами цей синдром проявляється як недостатня слезопродукции або як занадто швидке випаровування слізної плівки з поверхні очей .
Інструкція
1
Порушення зволоження рогівки може бути викликано різноманітними причинами, починаючи від гормональних змін і закінчуючи постійною роботою за комп'ютером. Тому при прояві ознак синдром а сухих очей , обов'язково зверніться до офтальмолога і пройдіть всі необхідні процедури. Після цього в залежності від типу і інтенсивності даної патології буде призначено відповідне лікування.
2
Якщо у вас синдром сухих очей виражений слабо, то в якості лікарського препарату можете використовувати слезозаменітелі. Дані препарати заповнюють дефіцит сльози, а також зволожують рогівку і кон'юнктиву. Завдяки цьому вони усувають всі неприємні симптоми. Закопуйте обраним препаратом очей а по 1 краплі в кожен очей . Що стосується частоти застосування, дізнайтеся у лікаря, так як в залежності від індивідуальних особливостей вона може варіюватися від застосування крапель кожну годину до застосування 1-2 рази на день.
3
Якщо синдром у супроводжує інфекція або якщо він має середній ступінь тяжкості, вам може бути призначено доповнення лікування спеціальними краплями і мазями. Мазь утримується на очей ах довше, ніж штучні сльози. Однак вона тимчасово впливає на зір, і воно стає розпливчастим, тому використовуйте її тільки перед сном.
4
При особливо вираженому синдром е офтальмолог може призначати хірургічне лікування. Одним з найбільш поширених його варіантів є тимчасове або постійне блокування слізних проток. Якщо ж причиною є неповне змикання очей ной щілини - вам необхідно буде зробити пластику повік.
5
Крім медикаментозного лікування вам необхідно дотримуватися ряду правил. Уникайте протягів і не сидіть поряд з опалювальними приладами. У літній період при тривалому перебуванні на відкритому повітрі носите сонцезахисні окуляри. При роботі за комп'ютером кожні 20 хвилин робіть невеликі перерви, посидьте з закритими очей ами або подивіться у вікно кудись у далечінь.
6
Щодня випивайте не менше 8 склянок рідини. Обов'язково доповніть свій щоденний раціон продуктами, багатими вітамінами A і B2, які покращують живлення шкіри і слизових оболонок.