Як записати інформацію на dvd диск.

Незважаючи на активне поширення різних USB-накопичувачів, певна категорія користувачів воліє зберігати інформацію на DVD- дисках. Для запису файлів на ці носії необхідно використовувати спеціальні програми або стандартні утиліти операційних систем.
Вам знадобиться
  • Iso File Burning.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете використовувати додаткові утиліти, запишіть інформацію за допомогою стандартних засобів операційної системи. Створіть на жорсткому диску папку з довільним назвою. Скопіюйте в неї всі дані, які необхідно записати на DVD-носій. Пам'ятайте про те, що обсяг папки не повинен перевищувати розміру вільного простору на вибраному диску.
2
Вставте DVD-диск. Клацніть правою кнопкою миші по папці, підготовленої до запису. Після відкриття меню наведіть курсор на пункт «Відправити». У новому вікні виберіть DVD-RW дисковод.
3
Дочекайтеся відкриття меню підготовки параметрів запису. Заповніть поле «Назва диска». Виберіть варіант його подальшого використання. Якщо ви плануєте запускати диск за допомогою відеоплеєрів або музичних центрів, то виберіть пункт «З програвачем CD/DVD». Якщо ж ви працюєте з диском DVD-RW і хочете надалі перезаписувати на нього дані, то виберіть пункт «Як флеш-накопичувач USB».
4
Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення роботи утиліти запису дисків. Відкрийте вміст DVD-носія і перевірте записані файли.
5
Для створення спеціалізованих дисків необхідно використовувати інші утиліти. Якщо ви хочете, щоб DVD-диск запускався до завантаження ОС, то скористайтеся програмою Iso File Burning. Вона призначена для запису файлів, що зберігаються в ISO-образах дисків. Запустіть цю програму і виберіть потрібний DVD-привід.
6
Вкажіть файл-образ, вміст якого потрібно записати на диск. Натисніть кнопку «Запис ISO» Дочекайтеся завершення процесу. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Перейдіть в меню Boot Options і знайдіть поле First Boot Device. Натисніть клавішу Enter і виберіть пункт Internal DVD-ROM. Збережіть зміни, перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся старту програми з диска.
Практично на будь-якому сучасному комп'ютері встановлений оптичний DVD-привід, за допомогою якого можна записувати дані на DVD- диски . На диски час від часу потрібно скидати найнеобхіднішу інформацію, так як ніхто не застрахований від поломки вінчестера. Також з часом жорсткий диск комп'ютера заповнюється, і, щоб звільнити місце, частина інформації можна записати на диски . Дуже зручно записувати викачані з інтернету фільми. Адже потім такий диск можна відкрити практично на будь-якому DVD-програвачі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - DVD-диск;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Якщо ви в якості операційної системи використовується Windows 7 або Vista, вам не обов'язково завантажувати додаткові програми для того, щоб записати інформацію на DVD-диск. Можна скористатися штатними засобами цих ОС. Вставте в оптичний привід чистий DVD-диск. Натисніть правою кнопкою мишки по файлу, який ви хочете записати. У виниклому контекстному меню виберіть рядок «Відправити», потім - ваш оптичний привід (за замовчуванням Е). Таким чином, скопіюйте всі потрібні вам файли. Слідкуйте за тим, щоб розмір файлів не перевищував розміру диска, інакше ви не зможете здійснити запис.
2
Після того як всі файли будуть відправлені на запис, зайдіть в «Мій комп'ютер». Натисніть по значку оптичного приводу лівою кнопкою мишки, потім зверху на панелі інструментів виберіть «Записати на компакт диск». Запуститься «Майстер запису дисків». У виниклому вікні виберіть, як саме використовуватиметься диск. Відзначте пункт «Як накопичувач» та натисніть «Запис».
3
Якщо у вас операційна система Windows XP, для запису DVD-дисків вам потрібна програма Nero. Скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер. Далі вставте чистий диск в привід. Запустіть програму. Ви потрапите в основне меню. Пройдіть на пункт «Вибране» і виберіть «Створити DVD з даними». У наступному вікні натисніть «Додати» і виберіть файли, які хочете записати. Внизу вікна є смуга, яка показує, скільки ще вільного місця на диску. Коли диск буде заповнений, натисніть «Далі».
4
У наступному вікні відзначте пункт «Дозволити додавання файлів». Це означає, що якщо на диску ще залишилося місце, ви в будь-який момент зможете додати на нього інформацію. Після цього натисніть «Запис». Стартує процес запису інформації на диск. Вам залишиться тільки дочекатися завершення цієї процедури.