Як зробити фірмовий стиль. Як організувати готельний бізнес.

Фірмовий стиль - це обличчя компанії. Компанія стає впізнаваною завдяки не тільки продукту або наданої послуги, але й через кольорової гами, логотипу або гасла. І цим пунктом у розвитку бізнесу варто приділити особливу увагу.
Вам знадобиться
  • Сформульована місія вашої компанії.
Інструкція
1
Визначте, яку ідею буде нести стиль вашої компанії. У вирішенні цього питання варто відштовхуватися від філософії або місії фірми, яка зазвичай закладається при створенні підприємства. А успіх і впізнаваність з'явиться тоді, коли новий фірмовий стиль буде повністю відповідати суті, характеру і цінностям компанії.
2
Оберіть кольорову гаму, яка буде використовуватися в рекламній продукції, виготовленої в одному фірмовому стилі. Тут також можна врахувати характер діяльності вашої компанії. Наприклад, якщо ви працюєте в сільськогосподарській сфері, то цілком доречно буде використовувати яскраві відтінки. А от для працівників банківської сфери або великих виробничих підприємств навряд чи підійдуть яскраві дратівливі кольору, краще дотримуватися суворої гами. Також варто порадитися з професіоналами у галузі реклами, оскільки існують кольори, які можуть позитивно вплинути на лояльність потенційних клієнтів.
3
Придумайте слоган або девіз вашої компанії, який також буде відображати місію чи ідеологію фірми. Робити це зовсім необов'язково, але буде корисно. Тим більше, що саме словами набагато простіше висловити те, що ви несете цього світу, ніж логотипом або певної палітрою. У сукупності ж ці речі будуть потужним рекламним зброєю.
4
Будьте обережні і уважні на всіх стадіях виконання роботи, оскільки на відміну від звичайного рекламного модуля, який можна переробити при наступному виході журналу, змінювати фірмовий стиль після його виходу в світ буде не зовсім доречно .
5
Коли все буде готово, розроблений логотип, придуманий слоган, обрана колірна гама, запускайте створений фірмовий стиль в роботу. Рекламні модулі в газетах, візитки ваших співробітників, сайт компанії та інші рекламні матеріали повинні бути виконані в повній відповідності з реалізованої ідеєю стилю.
Фірмовий стиль - це сукупність прийомів, яка дозволяє зробити підприємство запам'ятовується і протиставити конкурентам. Сюди належать і рекламні матеріали, і зовнішній вигляд співробітників, і оформлення офісів, і навіть зовнішній вигляд самих товарів.
Вам знадобиться
  • - назва фірми;
  • - знання впливу кольорів;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Якщо ви ще тільки створюєте свою організацію, то ще при пошуку назви необхідно задуматися про фірмовому стилі компанії. Ім'я вашої фірми має бути звучним, що запам'ятовується, мати позитивне забарвлення, відображати суть діяльності організації.
2
Далі незайвим буде створити фірмовий торгів знак і зареєструвати його у відповідному органі. Це графічне або словесне зображення назви організації. Товарний знак необхідний тому випадку, якщо ви збираєтеся надовго затриматися на ринку і голосно заявити про себе. Товарний знак або логотип розміщують в рекламній продукції, а також на ділових листах і комерційних пропозиціях.
3
Оберіть схему верстки друкованих видань. Візитки, оголошення, банери, робочі папки, буклети та інші засоби фірмового стилю можуть підкреслювати індивідуальність організації.
4
Підберіть рекламний слоган фірми. Це не тільки візуальний, але й аудіообраз підприємства. У ньому можуть звучати ваші конкурентні переваги і навіть номер телефону для клієнтів.
5
Завершіть оформлення вашого офісу або точки продажів атрибутами фірмового стилю, доповніть дизайн аксесуарами в обраній вами колірній схемі. Підкреслювати фірмовий стиль можуть фіранки, годинник, колір стільців і багато іншого.
6
Співробітникам можна замовити футболки та бейджі з логотипами організації або просто видати краватки у вашому фірмовому кольорі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iPXMo_7z2RA
Зверніть увагу
Фірмовий стиль всього лише підкреслює індивідуальність організації і дозволяє її краще запам'ятати клієнту, але не робить більш привабливою серед інших підприємств. Тому важливо пам'ятати, що фірмовий стиль буде ефективно працювати тільки в тому випадку, якщо ви будете сумлінно виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.
Корисна порада
Колір є потужним засобом ідентифікації. А психологи стверджують, що певні кольори викликають у людей різні думки асоціації. Наприклад, червоний колір уособлює могутність, волю до перемоги; жовтий - розум, оригінальність, зелений - спокій, нерухомість і обов'язковість. Обов'язково враховуйте цю інформацію при виборі колірної гами.