Як уповільнити flash гру. Як уповільнити хід часу для себе.

Уповільнення флеш-ігор в основному потрібна для спрощення процесу їх проходження. Також це досить актуально для користувачів сучасних комп'ютерів, за рахунок швидкодії яких дії на екрані відбуваються в незвичному темпі.
Вам знадобиться
  • Програма Cheat Engine.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер спеціальне програмне забезпечення, яке змінює темп гри, наприклад, Cheat Engine. Ви можете завантажити її з інтернету, після чого в обов'язковому порядку перевірте дані на наявність вірусів відповідною програмою. Установка запускається з каталогу гри при подвійному натисканні лівою кнопкою миші на файлі з розширенням .exe.
2
Запустіть флеш- гру на вашому комп'ютері. Якщо гра запускається в браузері, завантажте її і запустіть недавно встановлену вами утиліту Cheat Engine. Ви побачите невелике вікно, в якому вам необхідно вибрати процес з грою; якщо вона запущена з браузера, у вас повинна бути відкрита відповідна вкладка і гра повинна бути повністю завантажена. Встановіть курсор на процесі.
3
Після того як ви оберете процес з грою, яку хочете сповільнити, встановіть позначку для пункту Enable Speedhack, ця функція активує режим контролю за швидкодією подій у грі. У полі Speed пересуньте покажчик таким чином, щоб хід гри прийняв потрібний вам режим.
4
Зверніть увагу, що ви також можете і прискорити процес. Зазвичай при цьому спостерігається зниження продуктивності комп'ютера, тому прослідкуйте за тим, щоб на ньому не були паралельно запущені інші ігри або програми, що вимагають від великих витрат системних ресурсів. Коли ви встановите потрібне значення для швидкості, в обов'язковому порядку натисніть на кнопку Enable.
5
При внесенні змін в хід флеш-ігри, яка запускається з інтернету, зверніть увагу, що часто виробниками буває передбачений такий момент, тому такий спосіб підходить не для всіх ігор, особливо це стосується даних елементів із соціальних мереж.
Команди для уповільнення відтворення вмісту за допомогою флеш-плеєра можуть бути різними залежно від використовуваного програмного забезпечення. Також управління швидкістю відтворення в онлайн флеш-іграх часто може здійснюватися за допомогою сторонніх програм.
Вам знадобиться
  • - флеш-плеєр;
  • - програма ArtMoney;
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб уповільнити відтворення flash на вашому комп'ютері, скористайтеся кнопками меню у вашому плеєрі, дана функція доступна практично для всіх відомих програвачів. Також ви можете налаштувати цей параметр з меню «Відтворення», «Дії» і так далі.
2
У випадку якщо ви хочете сповільнити відтворення flash в плеєрі вашого браузера, також скористайтеся контекстним меню програми. Якщо вам потрібно уповільнити час в онлайн-грі, необхідно знати, які значення використовуються розробниками для налаштування швидкості течії часу.
3
Після цього поверніть гру на панель задач, запустіть ArtMoney або іншу подібну програму, яку вам зручно використовувати, і задайте швидкість із спеціального меню.
4
Зверніть увагу, що більшість розробників враховують дану можливість, тому уповільнений або прискорений режим зазвичай відображає певні результати свого використання на вашому комп'ютері, але дані на сервері оновлюються в звичайному режимі. Але це також можна використовувати в своїх цілях в залежності від того, в яку гру ви граєте. Також в разі прискорення ігрового режиму можливі різні збої.
5
У разі якщо вам не допомогли стандартні програми для управління швидкістю відтворення в онлайн флеш-іграх, зверніться до інформації на тематичних ігрових форумах. Напевно серед із завсідників є такі, які вже користувалися цією функцією і знають, як здійснити її.
6
Також звертайте увагу на правила користування онлайн-іграми. У більшості випадків за застосування таких методів досягнення результатів вас можуть забанити на час або просто видалити акаунт, тому краще всього пробуйте різні доповнення на альтернативних облікових записах, які не знадобляться вам надалі.
Корисна порада
Не користуйтесь програмами злому для онлайн-ігор - вас можуть забанити.