Як заборонити користувачам видаляти файли.

При роботі в локальній мережі виникає необхідність захистити інформацію не тільки від економічного шпигунства, але і від некоректних дій користувачів. Засобами Windows можна заборонити видалення файлів, що знаходяться в загальному доступі.
Інструкція
1
Зайдіть в систему з правами адміністратора. В «Панелі управління" відкрийте розділ «Властивості папки», переходите у вкладку «Вид» і приберіть прапорець з пункту «Використовувати простий спільний доступ ...».
2
Клацніть правою клавішею по папці, в якій містяться потрібні файли. У випадаючому меню вибирайте «Властивості» і в закладці «Безпека» натисніть «Додатково».
3
В закладці «Діючі дозволу» клацніть двічі по вільному місцю в розділі «Елементи дозволів». У новому вікні натисніть «Змінити» і введіть ім'я облікового запису, власнику якої буде заборонено видаляти файли. Для підтвердження натисніть ОК.
4
У вікні «Елементи дозволу" поставте прапорці в чекбокс «Заборонити» поруч з пунктами «Видалення» і «Видалення підпапок і файлів». Якщо є необхідність, забороніть інші дії для цього облікового запису. Підтвердіть, натиснувши ОК.
5
Якщо вкладка «Безпека» недоступна, викликайте рядок «Відкрити» з меню «Пуск» або поєднанням клавіш Win + R. Введіть команду gpedit.msc і розкрийте оснастки «Конфігурація користувача», «Адміністративні шаблони», «Компоненти Windows».
6
В папці «Провідник» перевірте стан політики «Видалити вкладку« Безпека »». Якщо вона включена, клацанням правої клавіші викликайте меню, що випадає, вибирайте «Властивості» і переведіть радіокнопку в положення «Не заданий». Натисніть ОК для підтвердження.
7
Якщо у на комп'ютері встановлена Windows Home Edition, внести ці зміни можна в безпечному режимі. Перезавантажте комп'ютер і після первинного опитування «заліза» натисніть F8. В меню варіантів завантаження вибирайте «Безпечний режим».
8
На питання системи про продовження роботи в цьому режимі відповідайте «Так». Після завантаження Windows правою клавішею клацайте по потрібній папці, вибирайте «Властивості» і переходите у вкладку «Безпека» - в цьому режимі вона доступна.
Зверніть увагу
Якщо встановлена файлова система FAT32, ввести заборону на видалення файлів не вдасться.