Як відкрити циліндричний замок. замок циліндричний пристрій.

Втрата ключа від вхідних дверей - серйозна проблема, але вирішити її цілком можливо своїми силами, якщо мати кілька найпростіших інструментів. Відкрити стандартний циліндричний замок можна, не ламаючи двері. Для цього є ефективний спосіб.
Вам знадобиться
  • - пассатижи;
  • - молоток;
  • - шліцьова викрутка.
Інструкція
1
Підберіть ключ, схожий на ваш. При виготовленні циліндричних замків, особливо низького класу, традиційно використовують обмежену серію кодів. Якщо знайти підходящий ключ не вийшло або їм неможливо відкрити замок , доведеться ламати весь механізм, щоб отримати доступ в квартиру. Варіант з відмичками пройде за умови, що ви маєте навик поводження з ними і виключно спритні пальці.
2
загострені стороною молотка нанесіть серію ударів по дверному замку, цілячись конкретно в механізм, він розташовується під замковою щілиною. Циліндричний замок легко зруйнується від цих маніпуляцій, а двері залишиться цілою. Точковими ударами зламайте циліндровий механізм. Найчастіше для замків циліндричного типу «серце» виготовляють з м'яких матеріалів, наприклад, латуні, так що складнощів не виникне. Тепер вийміть механізм, найпростіше це зробити за допомогою плоскогубців.
3
Шлицевая викрутку вставте в отвір в замку. Повертайте її в ту сторону, в яку відкривається запірний пристрій, імітуючи обертальні рухи ключем. Потрібно зачепитися за зубчики замка. Оборотів має бути стільки, на скільки ви закривали циліндричний замок . Намагайтеся діяти акуратно і точно - і все вийде!
Зверніть увагу
Існує схожий спосіб відкривання циліндричного замка. Технологія робіт така ж, тільки замість того щоб розбити механізм, необхідно його висвердлити. Набір необхідних інструментів залишиться тим же, знадобиться тільки дриль для видалення начинки дверного замка.
Корисна порада
Розбиваючи механізм, спробуйте робити удари легко, без зайвих зусиль. Тоді й двері не пошкодиться, і осколки від циліндричного замка не будуть відлітати в сторони, травмуючи вас. Найзручніше відкривати замок без ключа, тримаючись однією рукою за дверну ручку.