Як розібрати ключ. Як поставити карбюратор до 302 на іж юпітер.

Дуже часто автомобільні ключі ламаються або перестають працювати, а вам потрібно закрити, відкрити або завести вашу машину. В такому випадку необхідний терміновий ремонт ключа, який цілком можна справити своїми силами.
Вам знадобиться
  • - яскравий джерело світла;
  • - набір часових викруток;
  • - кусачки;
  • - спирт або одеколон.
Інструкція
1
З'ясуйте, який саме у вас ключ. Також потрібно враховувати мету, для якої ви хочете розібрати ваш стандартний ключ. Зазвичай така необхідність виникає в тому випадку, коли заводський ключ ламається. Простою заміною тут не обійтися, тому що усередині корпусу знаходиться чіп, який активує іммобілайзер. Цю маленьку мікросхему необхідно впровадити в новий ключ.
2
Огляньте поверхню ключа. Якщо є щілини, то спробуйте розкрити корпус, вставивши в них лезо ножа. Якщо корпус литий, то доведеться акуратно вирізати мікрочіп. Для цього з'ясуйте його точне розташування. Можна спробувати піднести ключ до яскравого джерела світла. Якщо пластмаса просвічує, то акуратно обведіть контур чіпа, який на світлі буде темною плямою.
3
Зверніться до керівництва по експлуатації вашого автомобіля. В ньому може бути зазначено точне розташування чіпа в ключі. Також відвідайте форум, присвячений вашої моделі. Напевно хтось вже стикався з подібною проблемою. Почніть акуратно відокремлювати кусачками пластмасу корпусу ключа. Будьте дуже акуратні! Ні в якому разі не зачіпайте кусачками чіп! Це може привести до його порушення.
4
Відокремте залишилася пластмасу ножем. Протріть одеколоном або спиртом поверхню мікрочіпа.
5
Розбір викидного ключа значно простіше. Від ключі ті сигналізацію вашого автомобіля, щоб уникнути її помилкового спрацьовування. Акуратно відокремте від корпуса ключа наклейку з логотипом марки авто. Краще всього заздалегідь придбати нову наклейку, щоб при зворотній збірці замінити її.
6
Знайдіть маленькі болтики, які тримають корпус. Акуратно викрутити їх, запам'ятавши точне розташування. Кінцем плоскої викрутки подденьте одну з частин корпусу і акуратно від'єднайте її. Усередині ви побачите маленький мікрочіп. Він відповідає за управління иммобилайзером. Вийміть його.
7
Отсоедините лезо ключа разом з механізмом викиду. Демонтуйте кнопки. Ключ повністю розібраний. Збірку слід проводити в зворотному порядку.
Панель автомобіля є тією частиною, яка найбільше піддається механічній дії. Тому вона може вимагати заміни або ремонту. Демонтування торпеди краще робити самостійно, щоб не переплачувати в сервісі зайві гроші.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - ключі;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Заженіть вашу Мазду в гараж. Відкрийте капот і скиньте мінусову клему акумуляторної батареї, тим самим знеструмивши автомобіль. Відкрийте максимально передні двері. Якщо вони не тримаються в такому положенні, то зафіксуйте їх за допомогою дерев'яного або гумового бруска, вставленого між дверима і кузовом машини.
2
Зніміть всі пластикові накладки і декоративні частини. Вони кріпляться на пластикові заклепки, які легко виймаються. Під заглушками на центральній консолі знайдіть невеликі болтики. Відкрутіть їх. Зніміть всі кнопки і рукоятки управління клімат-контролем. Також необхідно зняти накладку на кермі. Під нею ви знайдете пиропатрон і корпус подушки безпеки. Акуратно від'єднайте її і вийміть з поглиблення.
3
Відкрутіть гайку, яка кріпить рульове колесо до валу. Зніміть кермо і все підрульові перемикачі. Опустіть рульову колонку максимально вниз. Тепер знайдіть все саморізи, що кріплять торпеду до кузова. Відкрутіть їх. Зафіксуйте на папері розташування кожного з них, щоб не переплутати місцями при зворотній збірці.
4
Прикладіть невелике зусилля і витягніть торпеду трохи на себе, потягнувши за її краю. Вона повинна вискочити з кріплень. Чи не смикайте за торпеду занадто сильно, щоб не пошкодити дроти. На тильній стороні знайдіть колодки проводів. Ретельно промаркируйте їх і від'єднайте. Переконайтеся в тому, торпеду більше нічого не тримає. Акуратно витягніть її через праві двері.
5
Збірку слід проводити в зворотному порядку. Слідкуйте за послідовністю. Кожен болт кілька разів перевіряйте, так як погано затягнуті деталі стають причиною неприємного деренчання під час пересування.
Корисна порада
Виконуйте всі процедури в бавовняних рукавичках, щоб не пошкодити руки. Встановлюйте лише аналогічну торпеду. Будь-які самостійні переробки можуть стати причиною технічних неполадок.