Як зробити самому стільниковий телефон. зробити з мобільного телефону.

У спеціалізованому магазині стільникових телефонів вибрати будь-яку модель можна без проблем, а от зробити телефон своїми руками можуть не всі. Перевага самостійної збірки в тому, що можна отримати ексклюзивну модель мобільного телефону.
Інструкція
1
Знайдіть всі необхідні деталі стільникового телефону. Можете використовувати запасні частини старих мобільників або придбати в магазині нові. В даний час у продажу є робочі плати, дисплеї, корпуси, динаміки і т.д. Врахуйте, що ще до збірки потрібно придбати всі запчастини. В іншому випадку на якомусь відповідальному етапі не виявиться під рукою дефіцитної деталі. Прослідкуйте, щоб всі деталі відповідали розміру корпусу телефону і поєднувалися між собою.
2
Займіться програмним забезпеченням вашого «нового» телефону. Зайдіть на сайт http://remont-gsm.com. В кінці сторінки вам будуть запропоновані коди і прошивки деяких моделей стільникових телефонів і програми, що дозволяють це зробити. Наприклад, програма Phoenix призначена для прошивки телефонів Nokia. Інші програми можуть генерувати код, робити скидання до заводських установок без додаткового обладнання. Прямо з сайту можна завантажити ці програми, до яких додаються докладні інструкції.
3
Візьміть порожній корпус телефону. Залежно від моделі системну плату прикріплюють до середньої чи нижньої частини корпусу (рамі) за допомогою спеціального гнучкого шлейфу. Якщо ви не зуміли перепаять плату, встановивши на неї всі частини телефону (дисплей, мікрофон, лампи і т.д.), можна встановити кілька односторонніх плат, розташованих паралельно. Встановіть на неї шлейф функціональної клавіатури і кнопок. Також на плату прикладіть накладку зі слуховими динаміками. Акуратно прикладіть дисплей до середньої частини і заклацніть, а також коаксіальні кабелі. Рамку необхідно зафіксувати по всьому периметру. Потім встановіть всі роз'єми, бічні, нижні, верхні панелі згідно інструкції по збірці стільникового телефону конкретної марки. Закріпіть їх гвинтами. Ви отримаєте мобільний телефон, зроблений виключно під себе.