Як вказати порт.

Виконання операції відкриття портів в ручному режимі в операційній системі Windows може знадобитися при необхідності надання доступу в мережу інтернет деяким додаткам. Зазвичай ця процедура викликає інтерес в учасників багатокористувацьких ігор.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню операційної елемента робочого столу «Мережеве оточення» кліком правої кнопки миші для здійснення процедури відкриття обраних портів в ручному режимі і вкажіть пункт «Властивості». Викличте контекстне меню використовуваного підключення до мережі інтернет кліком правої кнопки миші і знову вкажіть пункт «Властивості».
2
Скористайтеся вкладкою «Додатково» в діалоговому вікні для відкриття діалогу «Параметри» і виберіть опцію «Додати» для ініціації виконання операції вказівки необхідного порту. Зверніть увагу на те, що неможливість відображення кнопки «Параметри» може означати неактивний стан брандмауера і доступність усіх існуючих портів .
3
Надрукуйте визначення відкривається порту в рядку «Опис» для можливості подальшої ідентифікації і введіть значення IP-адреси свого комп'ютера в полі «Ім'я». Внесіть значення номера підлягає відкриттю порту в полях «Внутрішній порт» і «Зовнішній порт» і застосуєте прапорець на полі необхідного протоколу. Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK або повторіть цю процедуру для наступного підлягає відкриттю порту (для Windows XP).
4
Скористайтеся спрощеної процедурою відкриття обраного порту, що надається операційною системою Windows версії 7. Розкрийте головне меню системи, натиснувши на кнопку «Пуск» і розгорніть вузол «Панель управління».
5
Внесіть значення «брандмауер» в тестове поле рядка пошуку і натисніть кнопку «Знайти» для виконання сканування. Розгорніть знайдену посилання «Брандмауер Windows» і перейдіть в розділ «Додаткові параметри» в лівій частині діалогового вікна.
6
Підтвердіть свої повноваження адміністратора комп'ютера введенням пароля у відповідне поле вікна запиту системи і розкрийте групу «Правила для вхідних підключень» в наступному діалоговому окнеконфігураціі брандмауера в режимі підвищеної безпеки. Скористайтеся опцією «Створити правило» і виконайте рекомендації утиліти майстра (для Windows 7).