Як зменшити витрату палива на газ 3110. Як знизити витрату палива на ниві.

Автомобіль ГАЗ 3110 є автомобілем представницького класу вітчизняного виробництва. Він дуже комфортабельний і просторий. Але у цієї машини є один мінус - занадто високий витрата палива .
Вам знадобиться
  • - нова прошивка;
  • - новий карбюратор;
  • - набір інструментів.
Інструкція
1
Постійно стежте за тиском в шинах. Відсутність потрібного рівня тиску в шинах перешкоджає вільному пересуванню. Щоб подолати цю перешкоду, двигуну потрібно розвинути велику потужність. В цьому випадку витрата палива збільшується. Встановіть датчики тиску шин. Після їх встановлення ви зможете стежити за тиском в режимі онлайн. Сучасні датчики можуть встановлюватися на золотники замість ковпачків.
2
Позбавтеся від зайвого мотлоху. Волга - досить простора машина, тому в салоні і багажнику згодом накопичується багато непотрібних предметів. Вони не заважають комфортно пересуватися, але додають зайву вагу. Чим більше вага машини, тим більшу потужність двигуну доводиться розвивати, щоб пересувати автомобіль. Волга сама по собі дуже важка машина. Намагайтеся не возити підлягає мішки з картоплею або старий комплект покришок з дисками. Це дозволить не тільки заощадити на паливі, але і продовжити термін експлуатації амортизаторів.
3
Встановіть нову прошивку електронного блоку управління, якщо у вас інжекторная модель. Зараз існує велика кількість різних прошивок. Можна підібрати потрібне відповідність між параметрами витрата і потужність. Якщо у вас карбюраторний двигун, то замініть вашу модель карбюратора на більш економічну. На заводі ставлять вельми ненажерливі карбюратори, апетит яких практично неможливо зменшити.
4
Постарайтеся змінити стиль водіння. Не зривається різко на світлофорі. Пригальмовуйте оборотами двигуна, перемикаючись на знижену передачу. Не перевищуйте дозволену швидкість. Ці заходи дозволять заощадити не тільки на паливі, але і на штрафах. Також знизиться ризик виникнення аварійної ситуації.
5
У зимовий час роки не включайте грубку у щойно заведеному автомобілі. Дайте двигуну прогрітися. Намагайтеся по мінімуму користуватися піччю і прикуривателем, так як вони є основними причинами пере витрата а палива .
Метан і пропан є цінними хімічними речовинами. Вони, аналогічно нафти, використовуються в якості не тільки палива, але і сировини для виробництва пластмас і навіть ліків. Замислюватися про їх економії повинен кожен.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся автомобілем, обладнаним ГБО, для економії газу використовуйте ті ж прийоми, які зазвичай застосовуються для економії бензину. Виробіть економічний стиль водіння, правильно відрегулюйте двигун, і т.д.
2
При використанні газової плити застосовуйте посуд, що забезпечує найменші втрати тепла (не надто малого і не занадто великого діаметра). Якщо вам необхідно закип'ятити воду для пари чашок чаю, що не заливайте в чайник більше води, ніж потрібно.
3
Пам'ятайте, що після того, як запальничка перестала працювати, в ній залишилося ще вельми багато газу . Просто впало його тиск. Запальничку, перестала працювати на морозі, відігрійте руками або перенесіть в тепле приміщення (але ні в якому разі не нагрівайте її будь-якими іншими способами), і вона ще трохи попрацює. Якщо у неї є клапан, значить, вона є перезаправлять. Навчіться правильно і безпечно її заправляти. При заправці відразу ж припиняйте подачу газу , як тільки запальничка заповниться. Для ще більшої економії газу киньте курити або хоча б перейдіть на електронні сігарети.Спічкі екологічніше одноразових запальничок, але повністю програють за цим показником заправляли (у тому числі і тим, які призначені для запалення не сигарет, а газу в газовій плиті або колонці).
4
Змініть газову колонку на таку, в якій не використовується чергове полум'я, або, хоча б, відключайте це полум'я при тривалих перервах у використанні приладу.
5
З метою непрямого зменшення витрати газу , економте електроенергію і воду. Багато ТЕЦ працюють саме на газі. Навіть при користуванні холодною водою, ви побічно витрачаєте газ, оскільки насоси харчуються електроенергією від турбогенераторів тієї ж ТЕЦ.
6
Якщо ви є керівником тваринницького господарства, розгляньте питання про отримання на своєму господарстві метану за допомогою метантенков і використанні його для локального опалення та отримання електроенергії.