Як зробити панель на ваз 2109. Як можна зміцнити торпеду на ваз 2109.

ВАЗ 2109 є однією з найпоширеніших моделей в Росії. Це пояснюється її невисокою вартістю і невибагливістю в обслуговуванні. Однак панель дев'ятки славиться своєю "гремучесть". Щоб позбутися зайвих звуків при русі, торпеду потрібно зробити.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - набір ключів;
  • - плівка;
  • - шкіра;
  • - карпет;
  • - клей;
  • - будівельний фен.
Інструкція
1
Демонтуйте торпеду. Спочатку обесточьте машину, скинувши мінусову клему акумулятора. Якщо в машині встановлена сигналізація, то її потрібно відключити, щоб уникнути помилкового спрацьовування. Зніміть всі накладки з панелі. Вийміть магнітолу, використовуючи комплект спеціальних ключів. Від'єднайте блок управління пічкою. Вийміть всі важелі. Якщо ви плануєте змінювати торпеду, то потрібно зняти динаміки, вбудовані в панель.
2
Зніміть бардачок. Для цього спочатку демонтуйте кришку, відкрутивши болти, що тримають петлі. Знайдіть саморізи, які кріплять корпус бардачка до панелі. Відкрутіть їх, попередньо запам'ятавши розташування кожного. Це необхідно для того, щоб при зворотній збірці не порушити різьблення. Справа в тому, що болти відрізняються один від одного довжиною і шириною. Від'єднайте лампочку всередині бардачка, знявши з неї плафон.
3
Викриття всі саморізи, що кріплять панель до кузова. Зніміть підрульові перемикачі і рульове колесо. Зніміть торпеду, попередньо від'єднавши колодки проводів з тильного боку. Наклейте на кузов кілька шарів шумоізоляції. Це дозволить прибрати з салону шум працюючого двигуна.
4
Проклейте всі з'єднання і щілини торпеди вібропластіком. Панель складається з безлічі частин, які при русі стикаються один з одним і видають неприємний тріск. Тильну сторону можна проклеїти декількома шарами шумки і віброізоляції.
5
Змініть колір вставок і решіток повітропровід. Для цього потрібно їх знежирити і зашкуріть. Після цього нанесіть два шари термостійкої фарби потрібного кольору. Саму торпеду можна теж пофарбувати. Якщо фарба вам не до смаку, то обтягніть панель шкірою або або карпетом.
6
Зробіть викрійку за розмірами торпеду. При цьому зробіть невеликий запас матеріалу. Після цього обклейте торпеду. Можна використовувати спеціальну плівку з нанесеним клеєм. Вона дуже зручна проста у використанні. При бажанні доробіть приладову дошку або встановіть її модернізований аналог. Проведіть збірку і установку панелі в зворотному порядку.