Як скасувати авторизацію.

Якщо розглядати це поняття абстрактно, то авторизація - це процедура підтвердження права якоїсь особи здійснювати ту чи іншу дію. Стосовно до інтернету такою дією може бути, наприклад, створення нового повідомлення на форумі, перегляд статистики в особистому кабінеті користувача, здійснення переказу в системі інтернет-банкінгу і т.д. Технологія мережевої авторизації така, що набір дозволів на деякі дії видається не конкретному особі, а його браузеру. З цієї особливості і випливають різні способи скасування авторизації.
Інструкція
1
Відшукайте на сайті посилання «Вихід» і клікніть її - це найпростіший спосіб скасування авторизації, який дуже широко використовується на різних веб-ресурсах. Ця опція може бути сформульована по-різному, але виконує одну і ту ж функцію - скасовує аутентифікацію вашого браузера на сервері. Цим терміном називається процедура встановлення відповідності між введенням вами логіном і існуючим на цьому сайті аккаунтом. Права здійснювати ті чи інші дії прив'язані до цього аккаунту, а якщо відповідність буде розірвано, то автоматично будуть втрачені і всі права, тобто буде здійснена відміна авторизації.
2
Реалізуйте описану в попередньому кроці операцію «вручну», якщо скористатися відповідною посиланням на сайті немає можливості. В процесі аутентифікації (коли ви входите в систему) скрипти сайту встановлюють відповідність між даними вашого браузера (в першу чергу - IP-адресою) та спеціально створеної для нього «сесією». Це зіставлення фіксується записом у файлі або в базі даних. Щоб розірвати таку відповідність і цим скасувати аутентифікацію разом з авторизацією треба або знищити файл, який зберігає запис, або змінити сесію. Файл може розміщуватися в вашому комп'ютері - це всім відомі «кукі». Який би браузер у вас не був встановлений, він обов'язково має опцію очищення кук - скористайтеся нею. А для зміни сесії треба закрити браузер і, бажано, почекати хвилин десять. Якщо є можливість відключити, а потім знову підключити інтернет, то це буде ще більш дієвим методом.
3
Якщо вам потрібно скасувати тільки авторизацію без скасування аутентифікації, тобто анулювати права здійснювати різні дії в системі, при цьому залишаючись пізнаним цією системою користувачем, то зробити це без втручання адміністратора навряд чи вийде. Набір прав для різних груп користувачів в абсолютній більшості таких систем задається в їх системах адміністрування, тому вам слід звернутися до оператора техпідтримки. Попросіть перевести вас в іншу групу, яка не передбачає можливості здійснювати ті операції, від яких ви хочете відмовитися. Хоча, деякі просунуті системи дозволяють адміністраторам встановлювати права кожному окремому користувачеві персонально - уточніть у оператора, чи є така опція в вашій системі.
Якщо ви ще нічого не купували з інтернет- аукціону , значить нові ринкові тенденції пройшли повз вас. Найпопулярнішим на сьогоднішній день вважається аукціон eBay, який крім американців підкорив споживачів багатьох європейських країн, включаючи росіян і українців. Якщо вам доводиться часто купувати речі через eBay, то ви напевне зіткнетеся з проблемою, коли потрібно скасувати ставку на товар. Зробивши помилку зі ставкою, ви витратите більше грошей, ніж розраховували.
Інструкція
1
За встановленими правилами ви можете відмовитися від ставки, якщо цьому передувала поважна причина. Поважною причиною, наприклад, вважається випадок, якщо ви неправильно вказали суму, тому що допустили пунктуаційну помилку. Так, ви могли поставити $ 29,9 замість $ 2,99. У подібному випадку ви повинні після відміни проблемної ставки ввести все-таки оголошену суму. Будьте уважні, адже система не дозволить вам змінити ставку, наприклад, з $ 29,9 на $ 1,88, тому що зменшення суми не відноситься до категорії з пунктуаційних помилок.
2
Право на скасування ставки аукціону дає вам факт зміни опису товару, на який ви поставили. Але зміни мають бути внесені після набрання чинності заключній вашої ставки. Менеджер міг, наприклад, оприлюднювати якісь деталі стану товару.
3
Якщо вам потрібно скасувати ставку, то уточніть термін закінчення аукціону . Можливий такий варіант, що до кінця торгів залишається 12 і більше годин, тоді вам можна скасувати свою ставку. Автоматично відмінятися попередні ваші ставки на цей товар. В наступному випадку, якщо до завершення торгів залишилося вже менше 12 годин, то вам дозволено відмінити тільки найвищу вашу ставку. Чи не можлива маніпуляція з часом, якщо ставку ви зробили за 12 і менше годин до завершення торгів, тоді ви втрачаєте право її відкликати.
4
Заповніть споживчу форму спростування покупки. Її ще називають в оригіналі Bid Retraction Form. Також вам дозволено відкликати кращу пропозицію через Форму скасування кращої пропозиції.
5
Проявіть свої комунікаційні здібності та зв'яжіться з продавцем. Оформіть запит через підтримку або личку. Бувають випадки, коли продавці дозволяють відмовитися від ставки.
6
Правомірний варіант відмови від своєї ставки ви маєте в тому випадку, якщо обраний вами лот входить в категорію Non-Binding Bid Policy, якщо продаж товару заборонена згідно деяким пунктам користувальницької угоди eBay, і якщо чинне законодавство переслідує його поширення.
7
Пам'ятайте, якщо вам не вдалося застосувати жоден з вищеперелічених порад, то ви зобов'язані оплатити товар, якщо здобули на торгах перемогу.