Як зробити статус сервера.

Відображення статусу сервера на деяких сервісах, що не підтримують PHP, може являти собою серйозну проблему для геймерів, охочих бачити доступність сервера в реальному часі. Однак це завдання цілком вирішувана.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціалізованим сервісом для створення статусу необхідного сервера, наданих status-server. Визначте місцезнаходження наступних рядків: IP/DNS: Port: Encrypt Data: Get Status! Введіть значення IP-адреси свого сервера в поле IP/DNS. Надрукуйте номер обраного порту в поле Port і застосуєте прапорець на полі Encrypt Data. Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки Get Status! і виберіть бажану іконку статусу в діалоговому вікні.
2
Викличте контекстне меню обраної іконки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Копіювати код». Перейдіть на свій сайт, який підлягає додаванню статусу ігрового сервера, і виконайте клік правою кнопки миші на будь-якому вільному просторі сторінки для виклику його контекстного меню Вкажіть команду «Вставити код» для завершення процедури відображення статусу сервера.
3
Створіть окремий статус для логіна гравця. Для цього в момент введення необхідних даних внесіть значення 2106, тобто логін сервера, в поле Port, не змінюючи інших значень. Скопіюйте отриманий код і вставте його на бажану станицю свого сайту. Повторіть вищеописані дії, але введіть значення 7777, тобто гейм сервера, в поле Port. Знову дочекайтеся отримання посилання і також вставте її на свій сайт. Дана дія приведе до відображення двох необхідних статусів ігрового сервера.
4
Використовуйте цей же алгоритм дій при виборі альтернативного сервісу створення статусу ігрового сервера - monitor або завантажте і встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток для відображення статусу сервера Lineage 2 - L2Hint.
5
Спробуйте завантажити необхідне зображення або повідомлення на Flash для безпосереднього звернення спеціального скрипта status.php до ігрового сервера за допомогою LoadMovie:_root.loadMovie("http:mmorpg-devs.ru/status.php?ip=89.204.4.92&port=2900&type=1");.