Як зробити bhop сервер.

Метод пересування величезними стрибками, відомий під іменами bunny hop, bhop або расприг, дозволяє гравцеві отримати перевагу в швидкості, а тому користується великою популярністю у користувачів легендарної Counter Strike.
Інструкція
1
Завантажте дистрибутив стандартного сервера і встановіть EventScripts і Main Admin Plugin. Переконайтеся в тому, що в директорії ім'я_диска: servercstrikecfg знаходиться завантажений файл конфігурації, або замініть його при необхідності. Завантажте пакет bhop map pack і помістіть його в папку drive: servercstrikemaps.
2
Завантажте найбільш важливу частину - плагін crazy trickz і створіть нову копію вмісту розпакованого архіву в папці ім'я_диска: servercstrikeaddonseventscripts. Після цього внесіть значення es_load crazytrikz в файл autoexec.cfg і перезапустите сервер для застосування обраних змін.
3
Виконайте настройку параметрів відображення bhop: для цього введіть значення bind mwheeldown + jump; bind mwheelup + jump в текстове поле консолі. Дана дія призначить виконання стрибків на прокрутку колеса миші. Скористайтеся також синтаксисом cl_showpos 1 для відображення координат і швидкості в вигляді текстових значень в правій верхній області екрану.
4
Натисніть клавішу W в грі для виконання bunny hop і дочекайтеся набору максимальної швидкості переміщення, не відпускаючи її. Максимальним значенням вважається 250 units, що відображається в правій верхній частині екрану. Виконайте стрибок прокруткою колеса миші і звільніть клавішу W, одночасно натиснувши клавішу D. В цей момент робіть плавне переміщення миші в правому напрямку майже до самого приземлення і утримуйте клавішу D. Знову прокрутите колесо миші відразу після приземлення і натисніть клавішу A. Миша при цьому повинна плавно переміщатися в лівому напрямку. Повторюйте вищеописані маніпуляції до моменту впевненого оволодіння технікою bhop і помітного збільшення швидкості пересування. Зверніть увагу на характерний звук клацання, що сигналізує про правильність виконання стрибка bunny hop.