Як відкрити маркер.

Якщо маркер або фломастер довго не використовується, він висихає раніше, ніж у ньому закінчується барвник. Його можна відновити, але для цього корпус інструмента необхідно спочатку розкрити.
Інструкція
1
У більшості фломастерів у верхній частині розташований ковпачок, що утримується в корпусі за рахунок наявності кільцевого потовщення, що розміщується в наявної в корпусі виїмці тієї ж форми. Іноді потовщень на ковпачку і виїмок в корпусі кілька, і тоді для витягування ковпачка з корпусу доводиться докласти достатньо велике зусилля. Надіньте одяг, який не шкода зіпсувати, покладіть на стіл газету, щоб не забруднити його барвником, потім акуратно, щоб не поранити пальці, піддіньте ковпачок гострим ножем, щоб злегка зрушити його.
2
Після того, як ковпачок піддасться, витягніть його за допомогою плоскогубців. Чи відчувається запах спирту? Якщо так, то як розчинник в маркер е використовується саме ця речовина. Залийте в нього кілька крапель горілки або чистого етилового спирту, ні в якому разі не використовуючи метиловий або ізопропіловий. Якщо ж спиртом не пахне, розбавте барвник водою - саме вона використовувалася в цьому фломастері як розчинник спочатку. Якщо в нього залити спирт, пористий пишучий вузол швидко деформується, оскільки він на це не розрахований.
3
Помістіть маркер вертикально пишуть вузлом вниз, закрийте і залиште в такому положенні на декілька хвилин. Перевірте інструмент в роботі - тепер він повинен залишати чіткий слід.
4
Якщо відновлення роботи фломастера не відбулося, значить, причина не в висиханні, а в маркер е скінчився барвник. Придбайте чорнило того ж типу і кольору, що й ті, які перебували в маркер е спочатку, відкрийте маркер і заправте, як зазначено вище. Застосування невідповідних чорнила може привести до витоку і деформації пише вузла. Користуватися таким фломастером буде дуже незручно.
Зверніть увагу
Обережно, якщо маркер розрахований на використання спільно з білою дошкою, після заправки невідповідними чорнилом він може почати залишати на ній незмивний слід.