Як вставляти графіті Вконтакте.

Серед користувачів соціальної мережі Вконтакте великою популярністю користуються графіті - забавні різноколірні картинки і написи, які можна самостійно намалювати мишкою і прикріпити до себе на стіну або відправити на сторінку друга. Великою перевагою графіті служить те, що створювати їх дуже просто. Потрібно тільки трохи потренуватися, щоб придбати навик малювання мишкою.
Інструкція
1
Для того щоб створити графіті Вконтакте , зайдіть на свою сторінку і клікніть курсором мишки на пусту стрічку для вставки статусу. Потім натисніть на висвітився у правому нижньому куті рядка слово «Прикріпити» і в контекстному меню виберіть рядок «Графіті».
2
У вас відкриється вікно для малювання з написом «Ваше графіті на стіну ...». В цьому вікні, як на звичайному аркуші паперу, ви можете малювати курсором мишки, за бажанням змінюючи колір і товщину ліній. Відповідні кнопки управління розташовані в нижній частині вікна: «Колір», «Товщина», «Інтенсивність».
3
Якщо вам не сподобалося те, що у вас вийшло при першій спробі, зітріть невдале зображення, натиснувши на слово «Скасувати» у верхньому лівому куті робочого вікна. Так ви одним клацанням миші зітрете весь малюнок повністю. Якщо ж вам потрібно взагалі закрити вікно графіті, натисніть на слово «Очистити».
4
Готовий малюнок ви можете зберегти не тільки у себе на стіні, але і у вигляді окремого документа. Для цього натисніть в правому верхньому куті вікна графіті на слово «Зберегти» і виберіть в списку підходящий варіант. Закінчивши роботу, натисніть на функцію «Відправити», щоб зберегти графіті на своїй стіні.
5
Якщо ви плануєте часто розміщувати картинки- графіті на сторінках своїх друзів і плануєте використовувати не тільки свої малюнки, скористайтеся однією з численних програм. Приміром, спробуйте попрацювати з безкоштовною програмою для вставки графіті VKbot. Скачайте програму з офіційного сайту розробника за адресою http://vkbot.ru/. Програма абсолютно безкоштовна і не вимагає реєстрації.
6
Збережіть інсталяційний файл VkBot.exe в окремій папці на жорсткому диску і запустіть його. У вікні, інтерфейсу введіть свій логін і пароль для входу в мережу Вконтакте . Після успішної авторизації виберіть функцію «Завантажити» і далі «Завантаження Картинки як Графіті». Потім виберіть картинку на своєму комп'ютері, за бажанням додайте напис або повідомлення і вставте посилання на сторінку друга або групи, де ви хочете розмістити своє графіті. Якщо все пройшло успішно, у вас на екрані з'явиться повідомлення, що картинка відправлена на сервер.
Сучасне спілкування в інтернеті не зводиться до простого обміну повідомленнями. Ми хочемо порадувати своїх друзів, відправляючи на їх сторінку музику і картинки, при цьому можемо малювати їх самі або прикріплювати вже готові фотографії.
Інструкція
1
На початку свого існування сайт «Вконтакте» надавав можливість лише малювати графіті на своїй стіні або стіні одного. При цьому в формат одного повідомлення входив лише один графіті-малюнок. У міру розвитку сайту з'явилася можливість поміщати на стіну малюнки і фотографії з власного комп'ютера або фотоальбому «Вконтакте».
2
Для того щоб відправити на стіну одному фотографії і картинки, не потрібно користуватися сторонніми програмами, що збільшують ризик зараження комп'ютера вірусом. Сайт «Вконтакте» надає своїм користувачам можливість роботи з мультимедійними повідомленнями. Щоб відправити на стіну другу картинку, відкрийте його сторінку. Натисніть на графу «Написати» повідомлення ». Натисніть на кнопку «Прикріпити», яка знаходиться трохи нижче поля введення тексту. Перед вами відкриється список функцій, які дозволив вам користувач в своїх налаштуваннях приватності. Як правило, друзі мають право розміщувати на стіні текстові повідомлення, музику, відео та фотографії. В додатковим функціях ви побачите відправку графіті, карти або документа.
3
У функціях відправки повідомлення виберіть «Надіслати фотографію» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Тепер ви можете вибрати малюнок, яким хочете поділитися з співрозмовником. Якщо це фотографія з одного з ваших альбомів, просто знайдіть її в списку, картинок. Клікніть на потрібне вам зображення лівої кнопкою миші, і воно тут же з'явиться на стіні одного. Якщо фотографія вас не влаштовує, натисніть на хрестик, який знаходиться в її правому верхньому кутку, і картинка віддалиться. Якщо ви вирішили відправити саме її, натисніть на кнопку «Відправити» внизу повідомлення. Якщо до фотографії необхідний коментар, залиште його трохи вище в поле введення тексту. Натисніть «Відправити», і картинка з підписом виявиться на стіні вашого друга.
4
Якщо ви хочете завантажити зображення зі свого комп'ютера, натисніть на кнопку "Прикріпити» під полем введення повідомлення. Виберіть "Прикріпити фотографію» і в списку, картинок натисніть кнопку «Обзор», після чого введіть шлях до зображення на вашому комп'ютері. Вибравши потрібну картинку, натисніть кнопку «Показати». Через кілька секунд фотографія завантажиться на сайт і стане доступна для розміщення на стіні. Якщо необхідно, залиште до неї підпис, і натисніть «Відправити», щоб зберегти послання на стіні одного.
5
В рамках одного повідомлення на стіні ви можете залишати кілька фотографій, графіті чи музики, залишаючи текстовий коментар, якщо вам це потрібно.