Як запустити icq чат.

Програма ICQ дозволяє користувачам спілкуватися без обмежень, де б вони не знаходилися. З часом розробники програми вдосконалюють властивості сервісу і розширюють його можливості. Тепер є можливість листуватися, що не встановлюючи спеціальної програми, тобто через чат .
Вам знадобиться
  • Доступ до інтернету.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть на офіційний сайт http://www.icq.com/ru. Саме там ви зможете знайти розділ «Чат», він розташовується внизу сторінки. Натисніть на посилання, і вона переведе вас на англомовну версію сайту.
2
Перед вами виявиться цілий список існуючих чат -кімнати. Всі вони розділені за тематиками, і кожна їх них об'єднує людей за якимись інтересами. Крім того, в кінці списку ви знайдете розділ для спілкування іноземною мовою. Там представлено безліч кімнат: німецькою, англійською, французькою, китайською та іншими мовами.
3
Зверніть увагу на те, що використання цього сервісу є абсолютно безкоштовним. Та й обмежень на кількість відвідувань немає: ви можете відвідати всі вподобані кімнати і спілкуватися там стільки, скільки вважаєте за потрібне.
4
До речі, відвідування чат а нічим не виключає можливості спілкування і через ICQ-клієнт. Правда, тоді потрібно буде зареєструватися в системі. Перейдіть на головну сторінку сайту, в правому верхньому куті натисніть на кнопку «Реєстрація в ICQ».
5
Ви потрапите на сторінку з формою для заповнення. Вона запросить у вас такі дані, як: адреса електронної скриньки, ім'я з прізвищем, стать і дату народження. Також придумайте пароль, за допомогою якого ви надалі будете авторизуватися. Після заповнення анкети введіть з картинки код в порожнє поле і натисніть на «Реєстрацію».
6
Якщо ви втратили або забули пароль для входу в ICQ, то ви в будь-який момент зможете відновити його. Для цього розробники створили спеціальний розділ під назвою «Відновлення пароля», він розташовується в самому низу головної сторінки сайту. Після переходу за посиланням вам буде запропоновано вказати вашу поштову скриньку або номер мобільного телефону, на який далі вирушить новий пароль або інструкція з відновлення колишнього.
В даний час фінансової нестабільності дуже актуальним є питання додаткового заробітку. При бажанні і достатній умінні прибуток можна отримати з усього, у тому числі і власного ICQ чату. Такий заробіток не вимагає багато часу, а для декого може стати і приємним проведенням часу.
Вам знадобиться
  • - свій ICQ чат.
Інструкція
1
Створіть власний ICQ чат. Перед тим як приступити до заробітку на ньому, необхідно, що чат задовольняв деяким критеріям. Він повинен бути цілодобовим, так як обмежений за часом чат навряд чи гідний серйозного ставлення до себе.
2
Займіться розкручуванням свого чату. Цього можна досягти за допомогою спам-повідомлень, реклами на сайтах та інших хитрощах. Оформіть чат так, щоб з ним було приємно працювати користувачам. Реклама повинна притягувати нових членів, а оформлення утримувати.
3
Продавайте повноваження в чаті . Цей спосіб заробітку є найпоширенішим і володіє достатнім попитом, тому що завжди є люди, які бажають бути вище інших за званням. Наприклад, створіть чотири групи: VIP-члени, модератори, адміністратори і господар. Обмежте кількість людей, які можуть володіти цими повноваженнями. Виставите для кожної групи певну вартість, яка дозволить користуватися повноваженнями протягом місяця.
4
Займіться розміщенням платної реклами. Цей спосіб підійде для добре розкручених чатів. Розмістити реклами можна у фразі входу і виходу, в ікс-статус чату, в списку користувачів, в інформації чату, в спеціальному бот інформері, який видаватиме рекламне повідомлення в чат через певний проміжок часу. Для того щоб знайти клієнтів з розміщення реклами, можна вивісити повідомлення типу: «На цьому місці може бути ваша реклама за N рублів на місяць».
5
Скористайтеся SMS-сервісами для заробітку. У цьому випадку вам знадобляться деякі пізнання в PHP і MySQL. Заробіток полягає в тому, що користувачі сайту можуть активувати будь-яку можливість в чаті через відправлення на короткий номер певного повідомлення. При цьому частина вартості послуги відправляється на ваш електронний гаманець. Щоб скористатися такою можливістю, необхідно зареєструватися в партнерській програмі, що пропонує короткі номери для таких сервісів.