Як перевірити прессостат. прессостата пралки.

Прессостат - це пристрій призначене для автоматичного включення і відключення робочої системи при досягненні заданого рівня тиску. В пральних машинах саме пресостати управляють кількістю води, що заливається. Визначити і усунути пошкодження механізму пральної машини цілком можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - силіконовий або гумовий шланг;
  • - викрутка
Інструкція
1
Несправність прессостата можна діагностувати за кількома характерним збоїв в роботі пральної машини: - пральна машина не віджимає білизну; - поява запаху гару з бака; - в режимі «полоскання» відбувається поперемінне включення откачивающего насоса і впускного клапана; - постійно виходить з ладу нагрівальний елемент пральної машини; - машина не набирає або переливає воду.
2
Положення датчика рівня - прессостата - залежить від марки і моделі пральної машини. Реле рівня, як правило, представляє собою циліндр, з тонкою гумовою мембраною, яка збільшується під тиском повітря. До датчику під'єднані дроти і пластикова трубка, ведуча до резервуару високого тиску.
3
Для перевірки працездатності прессостата пральної машини необхідно від'єднати шланг тиску. Для цього обесточьте пральну машину і встановіть її таким чином, щоб отримати доступ до її задній стінці. Відкрутіть фіксуючі болти і зніміть кришку пральної машини. Знайдіть прессостат і акуратно від'єднайте шланг.
4
Приєднайте на це місце шматок силіконового або гумового шланга відповідного розміру. Обережно подмімо в нього. Не слід дути надто сильно - ви можете пошкодити реле. При перемиканні пружин контактів повинні бути чітко чути клацання. Якщо у вашій пральній машині використовується один рівень води - ви почуєте одне клацання, якщо два рівня - два клацання, при наявності функції економного режиму - три клацання.
5
Перевірте напірні трубки на наявність тріщин. При необхідності, замініть їх. Уважно огляньте мембрану прессостата - якщо її поверхня стала пористої, то прилад доведеться замінити. Перевірте контакти датчика. У разі залипання очистіть їх або встановіть нове реле. Видаліть забруднення і акуратно з'єднайте все шлангові контакти.
6
Незважаючи на те, що більшість Пресостати виглядають практично однаково, слід пам'ятати, що датчики тиску налаштовані під певну модель пральної машини. Тому при покупці нового датчика необхідно знати марку, модель і номер серії вашої техніки.