Як додати людини в закладки ВКонтакте. Як зробити щоб людина вк додав.

Навіщо додавати людини в закладки? Відповідь проста - щоб швидко зайти на його сторінку, а не шукати на просторах сайту ВКонтакте або серед друзів. Зробити це дуже легко і просто.
Вам знадобиться
  • Наявність власної сторінки на сайті ВКонтакте, сторінка цікавого вам людини.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю на сайті ВКонтакте. Знайдіть потрібну людину, якого хочете додати закладку.
2
Якщо це ваш друг - то зайдіть в список своїх друзів, натиснувши кнопку «Мої друзі» зліва від вашої аватарки. Знайдіть потрібну людину простим прокручуванням списку або введіть його ім'я в пошуковому рядку. Потім зайдіть на його сторінку, натиснувши на його фотографію у вашому списку.
3
Якщо ж це один ваших друзів - спочатку знайдіть потрібну людину в своєму списку друзів, а потім у його списку друзів за допомогою пошукового рядка наберіть ім'я потрібно людину і зайдіть на його сторінку. Також знайти людину ви можете в пошуку сайту ВКонтакте. Знайдіть пошуковий рядок в «шапці» сайту, вбийте туди ім'я та прізвище, а потім виберіть місто, вік та інші дані.
4
Найчастіше ви можете наштовхнутися на цікаву людину або знаменитість в різних групах, спільнотах, новинах. Його ви можете також легко додати закладку. Для цього зайдіть на його сторінку або відкрийте її в фоновій вкладці.
5
Перебуваючи на сторінці людини, яку ви хочете додати в закладки, перейдіть його сторіночку вниз. З лівого боку, прямо під аудіозаписами, знайдіть список опцій. Серед них знайдіть опцію «Додати в закладки» (третя за рахунком) і натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз. Зачекайте кілька секунд. Сторінка буде додана в закладки, коли замість цієї опції з'явиться «Видалити з закладок». Ця дія ви можете виконати по вашому розсуду.
6
Перевірте список своїх закладок. Для цього зліва в меню сторінки натисніть опцію «Мої закладки». Перед вами відкриється потрібна сторінка, на якій будуть відображатися всі цікаві вам люди. Внизу списку всіх людей будуть відображатися ті, хто в даний момент знаходиться на сайті ВКонтакте он-лайн (в мережі). Щоб відвідати їх сторінку, достатньо тільки натиснути на їх фотографію.