Як відмити жир. Як позбутися на кухні від жиру.

З прибиранням щодня доводиться стикатися кожному з нас. Мало кому це приносить задоволення, але діватися нікуди. Свіже жирне пляма без спеціальних засобів видалити не так-то просто, а якщо дати плямі застареть, то й зовсім можна буде руки стерти, перш ніж воно зникне.
Вам знадобиться
  • - Рукавички
  • - Губка
  • - Ганчірка
  • - Оцет
  • - Лимонна кислота
  • - Харчова сода
  • - Засіб для чистки духовки
Інструкція
1
Найчастіше жирна бруд зустрічається на кухні. Та й не дивно, одні тільки бризки масла зі сковороди чого варті. При приготуванні пиши завжди виділяються масляні пари, які жирної плівкою осідають на стінах і шафах. Цю плівку не беруть звичайні миючі засоби, в цьому випадку господині доведеться вдатися до важкої артилерії.
2
Звичайно, можна скористатися численними ядреная засобами, у великому достатку представленими в торгівлі. Наприклад, звичайний спрей для чищення духовок, нанесений на поверхню шаф, протягом 5-10 хвилин розчинить всю грязь, і від жиру не залишиться й сліду. Тільки не забудьте потім добре провітрити кухню.
3
Але якщо в сім'ї проживає алергік, хімією захоплюватися не варто. Тим більше, що жирна плівка легко видаляється і менш безпечним засобом, а саме звичайним розпушувачем для випічки, замінити який можна сумішшю харчової соди і лимонної кислоти. Рясно посипте місце забруднення, побризкати поверхню пульверизатором і почекайте якийсь час. Під впливом реактивів жир збереться в грудочки, які вам залишиться тільки зібрати вологою ганчіркою.
4
Багато духовки на сьогоднішній день володіють вбудованою функцією піролізу. В ході цього процесу весь прилип на стінки духовки жир згорає, і піч знову сяє чистотою. Чого не скажеш про мікрохвильовій печі. Але й тут можна обійтися без кремезних хімікатів. Налийте в миску воду з оцтом в співвідношенні 1: 1 і включіть мікрохвильовку на найбільшу потужність хвилини на 3. Відкрийте мікрохвильовку і подивіться всередину, якщо жир не став м'яким, то запустите ще один трихвилинний цикл. Після чого протріть стінки губкою, змоченою нерозбавленим оцтом, виждіть півхвилини і можете прибирати бруд вологою ганчіркою. Ви не тільки відмиєте мікрохвильову піч від жиру, але і продезинфікуєте її.
5
С посуду жир найкраще видаляється звичайним гірчичним порошком. Просто замочіть жирну посуд в гарячій воді з розведеною гірчицею, і вона засяє чистою. Так що немає ніякої необхідності труїтися хімією невідомого походження. Позбутися від жиру можна і органічними засобами без жодного шкоди для себе і навколишнього середовища.
Корисна порада
Застелите поверхні шаф папером, тоді вам не доведеться відмивати жир, просто міняйте періодично листи на нові
Кошмар будь домогосподарки - це в'ївся жир на кухні. Природно, будуть докладені всі зусилля, щоб його видалити. Але можливий і такий результат, що жир ні в яку не стане відтирати не тільки від посуду, а й від шпалер, техніки, плитки.
Інструкція
1
Доведеться запастися миючим засобом, потім беремо губку для миття посуду, і тим боком, яким зазвичай чистять сковорідки, починаємо із зусиллям відтирати в'ївся жир .
2
Рекомендується відтирати маленькими ділянками, коли сила тиску буде зосереджена на мінімальній площі. В такому випадку результат праці буде більш помітний.
3
Метод другий. Беремо розчинник, надягаємо гумові рукавички і починаємо відтирати. Даний спосіб хороший для кахлю, проте до нього краще не вдаватися, якщо у вас на кухні замість цього загартованого вогнем декору знаходяться пластикові панелі. Це миттєво знищить весь колір на панелях. Однак розчинник свою роботу зробить. І жир в підсумку буде очищений.