Як створити графічне зображення.

Комп'ютер неможливо уявити без графічних зображень, які носять не лише прикладний, але й естетичний характер. Від того, будуть створені простий знімок екрана або зображення , оброблене в графічному редакторі, залежить якість, вид і оригінальність графіки.
Інструкція
1
Визначте, якого плану створення графіки вас цікавить. В даний час існує велика кількість програмних комплексів і утиліт, призначених для створення простих графічних ефектів, ігор і повноцінних анімаційних фільмів.
2
Зробіть простий знімок екрана. Його можна використовувати, наприклад, під час гри, перегляду відео і т.д. Натисніть один раз клавішу Print Screen SysRq. При цьому будь зображення збережеться в буфері обміну. Скачайте програму Hard Copy Pro, яка дозволить відкрити диспетчер картинок. При натисканні кнопки Print Screen SysRq автоматично копіює сподобалися зображення в спеціально відведену папку.
3
Створіть зображення в програмі Paint. Натисніть кнопку «Пуск», далі «Усі програми», «Стандартні». Виберіть рядок «Paint». Ця програма дозволяє створювати нове зображення , переглядати або редагувати малюнки, скановані фотографії. Але, на жаль, можливості програми досить обмежені, тому складно створити гарний зображення .
4
Скористайтеся універсальним засобом по створенню зображень Adobe Photoshop. Це багатофункціональний графічний редактор. У програмі вам будуть доступні безліч фонів, шрифтів і стилів. Програма-редактор настільки проста, що, якщо у вас немає ніяких навичок роботи з нею, ви все одно зможете легко створити якісне графічне зображення . Подивіться уроки по роботі з Photoshop, які знайдіть в інтернеті за запитом у вільному доступі.
5
Для створення тривимірної графіки зверніть увагу на безкоштовну програму «Blender». Вона відрізняється відносно простим інтерфейсом, і надає багато можливостей для творчості. З платних пакетів виберіть «3DMax» або «Maya». Всі ці програми можна завантажити з інтернету за запитом «Програми для створення графічних зображень».