Як підфарбувати бампер.

Подряпини з'являються після дрібних ДТП, від раптово стрибнув на машину кішки, пошкодити поверхню може і випадково зачеплена гілка дерева. Щоб позбутися від незначних пошкоджень, зовсім не обов'язково повністю замінювати бампер , адже досить правильно нанести фарбу на проблематичне місце, і машина знову придбає первинний вигляд.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - невеликий ножик;
  • - шліфувальна шкурка;
  • - розчинник;
  • - грунтовка;
  • - спеціальний пістолет або шприц для нанесення фарби;
  • - волога серветка;
  • - фарба;
  • - лак.
Інструкція
1
Підготуйте потрібну вам частину бампер а. Видаліть з подряпини пил і бруд і обов'язково промийте її будь-яким мийним засобом або звичайним пральним порошком.
2
Акуратно за допомогою ножа очистите пошкодження від відшаровується фарби. Після цього відшліфуйте подряпину за допомогою спеціальної шкурки. Як тільки поверхня бампер а стане матовою, протріть її спеціальним знежирюючим розчинником для того, щоб видалити залишки гудрону.
3
Покрийте подряпану частина бампер а двома шарами грунтовки. Щоб полегшити процедуру, найкраще скористатися спеціальним пістолетом. Спочатку рівномірно нанесіть один шар, дайте йому підсохнути, а потім повторіть процедуру.
4
Дочекайтеся коли грунт ретельно просохне, зазвичай це займає близько двох діб. Обробіть ґрунтовку спеціальної наждачним папером для того, щоб усунути дефекти і нерівності на бампер е. Тільки не перестарайтеся, інакше ви протрете її всю дощенту. Після того, як ви отшліфуете ґрунтовку, ретельно її обдуйте і знежирте.
5
Перед нанесенням фарби протріть поверхню злегка вологою серветкою. Підфарбовувати бампер можна за допомогою звичайної невеликий пензлика, або спеціальним інструментом у вигляді шприца. Розподіліть фарбу тонким рівним шаром і почекайте близько двадцяти хвилин для того, щоб вона підсохла. Після цього акуратно нанесіть фарбу повторно і дочекайтеся її висихання. Якщо отриманий результат вас не влаштовує, то ви можете нанести ще один або два додаткові шари.
6
Закріпіть вийшов результат безбарвним лаком. Його краще всього наносити теж у кілька шарів.
Корисна порада
Рекомендується під час всієї роботи закрити плівкою інші частини для того, щоб їх не забруднити. Перед початком процесу варто подбати і про приміщення, застеліть підлогу газетами і тоді на нього не потрапить фарба і сміття.