Як зберігати черв'яків взимку.

Завзяті рибалки не можуть обходитися без риболовлі навіть в холодну пору року. І все б нічого, але є й одна проблема - наживка. Влітку її можна добути в городі або в лісі, взимку тільки в магазині і за високою ціною. Але запастися хробаками можна восени, а взимку почати їх витрачати.
Інструкція
1
Сколотите дерев'яний ящик, щоб в нього входило близько 25 кг землі. В принципі, підійде і звичайне емальоване відро великого обсягу, але дерев'яна тара все-таки переважніше.
2
Восени зберіть листя і насипте їх приблизно на третину від загального обсягу. Намагайтеся застеляти листям краю ящика. Зверху насипте легкої і родючої землі, в якій і будуть мешкати черви.
3
Наберіть гнойових або земляних черв'яків. На таку ємність їх потрібно приблизно 200 г. Мало? Ні, з часом вони почнуть активно розмножуватися і вам їх вистачить до настання весни, щоб періодично ходити на риболовлю. Не розміщуйте в один ящик різних черв'яків, вони погано уживаються і починають гинути.
4
Запустіть черв'яків в «житло» і присипте невеликою кількістю землі. Накрийте тару вологою ганчіркою і помістіть в прохолодне і темне місце. Температура в приміщенні не повинна опускатися нижче нуля, інакше земля разом з її мешканцями застигне. Непогано підходить для цієї мети підвал, опалювальний гараж, льох або подпол, на крайній випадок помістити ємність можна під сходову клітку.
5
Підгодовуйте черв'яків тертою сирою картоплею, залишками випитого чаю (заварку обполосніть теплою водою, щоб видалити гіркуватий смак). Підгодівлю сипте прямо поверх землі. Розкладайте частування напередодні риболовлі, зверху прикривайте щільним і вологим картоном або ганчіркою. З ранку швидко відкривайте ящик і збирайте черв'яків, які знаходяться на поверхні землі.
6
Періодично поливайте «розплідник» ледь теплою водою. Чи не заливайте землю - надлишок вологи може погубити черв'яків і вони не збережуться до весни.
Корисна порада
Оберігайте набраних на риболовлю черв'яків від холоду, інакше вони стануть неактивними, а з цієї причини будуть менш привабливі для риб. Помістіть ємність з хробаками у внутрішню кишеню куртки.