Як намалювати зайця на обличчі. картинки мультяшек Як намалювати Багз лазні.

Діти дуже люблять переодягатися в карнавальні костюми і вживатися в ролі своїх персонажів. Але перевтілення стане повним, якщо додатково до костюма буде нанесено спеціальний карнавальний макіяж. Не потрібно бути професійним художником, слідуючи нехитрим правилам, ви легко зможете намалювати на обличчі дитини, наприклад, зайця.
Вам знадобиться
  • карнавальний макіяж
  • пензлик
  • олівець
  • поролонова губка
Інструкція
1
В даний час випускаються спеціальні фарби для малювання на обличчі . Якщо у вас є можливість їх придбання, скористайтеся нею. Карнавальний грим безпечніше звичайних художніх фарб, не розтікається по шкірі, легко змивається після закінчення свята. Для малювання зайця вам вистачить трьох базових кольорів - сірого, білого і чорного.
2
Знайдіть картинку з зображенням зайця. Звичайно, не потрібно брати фотографію живого зайця, його образ на обличчі дитини ви навряд чи зможете відтворити, а от який-небудь мультяшний персонаж начебто Багз Лазні виявиться дуже до речі.
3
Розділіть особа на дві зони. Нижню половину, до складу якої входять підборіддя, рот і щоки, викрасьте світлої фарб. Ніс, очі і лоб, що знаходяться у верхній половині обличчя, зробіть темними. Краще якщо вийшов колір буде відповідати кольору всього костюма або хоча б кольором заячих вух. Растушуйте добре фарбу по обличчю ватним тампоном або поролоновою губкою.
4
Повіки дитини викрасьте аж до брів світлим кольором, таким же, який ви до цього нанесли на нижню половина обличчя. Візьміть олівець і намалюйте на обличчі дитини заячі брови. Зробіть їх високими і витягнутими в довжину. Обрисуйте тим же олівцем кінчик носа і зафарбуйте його чорним кольором.
5
Тепер настала черга зубів. Попросіть дитину зімкнути губи і намалюйте два зуба, що починаються відразу ж від верхньої губи. Зробіть зуби світліше основного фону, закрасивши їх білим. Якщо при зафарбовуванні ви торкнулися обвідний контур, відновите його.
6
Кілька легких штрихів на щоках дитини будуть зображувати вуса і завершать роботу. Обов'язково підведіть дитини до дзеркала і запитайте, наскільки йому подобається новий образ. Якщо ви все зробили акуратно, нове обличчя йому не зможе не сподобатися.