Як зв'язати чоловічий жакет гачком.

Тепла жакет з якісної пряжі не тільки зігріє будь-якого чоловіка в холодну пору року, але і може стати універсальним предметом гардеробу для будь-яких ситуацій. Таку стильну річ для коханого чоловіка можна зробити своїми руками, зв'язавши гачком.
Інструкція
1
Купіть пряжу, відповідну для вибраної моделі жакет а. Орієнтуйтеся на кількість, яку вказано в описі. На виріб з довгим рукавом для чоловіка середнього зросту і статури знадобиться 700-800 грамів пряжі.
2
Зніміть необхідні мірки. Розмір жакет а визначатиметься по обхвату грудей. Зв'яжіть зразок розміром 10 * 10 сантиметрів, розрахуйте по ньому кількість стовпчиків для набору і рядів. Виберіть для себе спосіб, яким ви будете в'язати чоловічий жакет . Найкраще пов'язати спинку і полички одним полотном, рукава окремо, а потім з'єднати їх разом.
3
Почніть роботу знизу. Гачком наберіть ланцюжок з повітряних петель довжиною, що відповідає розміру обхвату грудей. Другий ряд в'яжіть стовпчиками без накиду. Зв'язавши останній стовпчик, поверніть в'язане полотно на 180градусов і в'яжіть 3-й ряд у зворотний бік. Наступні ряди в'яжіть аналогічним способом, в кінці кожного ряду розгортаючи полотно. В'язання чоловічого жакет а можна виконувати і стовпчиками з одним накидом.
4
Зв'яжіть полотно заввишки за міркою від лінії довжини виробу до пахвовій западини, де почнеться пройма для вшивний рукава. Розділіть полотно на три частини (спинка, дві полички), зазначивши умовно бокові шви. Продовжуйте в'язати частини кожну окремо, починаючи зі спинки.
5
Для формування пройми з кожного боку спинки в кінці кожного ряду не пров'язуйте 1-2 стовпчика. Збавляючи подібним чином петлі, ви трохи скруглите лінію початку пройми жакет а. Провязав так 2 см, продовжите роботу прямо. Вивяжіте горловину глибиною 2-3 см. Скошену лінію плеча зробіть укороченими рядами. Те ж саме робіть, пров'язуючи полички. При цьому з нагрудній частині полички вив'язувати форму вирізу (V-образного або круглого).
6
Зв'яжіть рукава, зробіть плечові шви, ушийте рукава в пройму. По краю через шию стовпчиками без накиду зв'яжіть планку, роблячи в місцях отворів для гудзиків ланцюжок з декількох повітряних петель (їх кількість залежить від розміру гудзики).