Як відкрити ковбасний магазин. Як відкрити магазин Білоруських ковбас.

Не втрачає рентабельності торгівля продуктами харчування. Особливу привабливість для підприємців мають вузькоспеціалізовані магазини та відділи, наприклад, торгуючі ковбасними виробами в широкому асортименті.
Інструкція
1
В першу чергу вивчіть, хто ваші конкуренти і чим асортимент знову відкривається магазину ковбасних виробів повинен відрізнятися від їхнього товару. Визначте коло потенційних покупців. Спробуйте знайти відповідь на питання, чому вони купуватимуть товар саме у вас. Для цього можна провести опитування серед жителів району, де буде розташовуватися ваша торгова точка, поцікавитися, який магазин вони б хотіли бачити у себе в окрузі, яких саме ковбасних виробів їм не вистачає, за якою ціною вони хотіли б купувати м'ясні продукти.
2
Визначтеся, який асортимент ковбасної продукції повинен бути у вашому магазині. Адже від різноманітності товару у великій мірі залежить, чи буде магазин приносити прибуток. Але не варто відразу купувати сотні видів різних ковбас, а почніть з малого. Складіть список з 5-6 найпопулярніших і купованих сортів і уявіть їх на початковому етапі. Потім за підсумками роботи магазину позначте найбільш продавані види м'ясних виробів і приберіть з асортименту непопулярні сорти.
3
Обов'язково складіть бізнес-план підприємства. При цьому вам потрібно врахувати всі нюанси, які можуть бути пов'язані з непередбаченими витратами. Більшість фахівців радять при складанні бізнес-плану всі витрати помножити на два, а потім визначити, чи вистачить у вас коштів для відкриття магазину.
4
Підшукайте відповідне приміщення і обладнайте його. Головний акцент зробіть на хорошому холодильному обладнанні. Багато виробників ковбасних виробів пропонують своє фірмове обладнання для торгівлі м'ясними виробами їх виробництва - ретельно вивчіть цю можливість, вона дозволить вам істотно заощадити.
5
Одночасно з усіма перерахованими вище проблемами вирішуйте юридичний - це реєстрація та оформлення своєї справи. Зареєструйте ПП, отримаєте всі сертифікати на торгівлю продуктами харчування.